Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valakinek már összejött innen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek már összejött innen a GYIK-ről egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A történeteiteket nyugodtan leírhatjátok.(hogyan sikerült,mennyi ideig tartott)

2016. nov. 3. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Életem szerelmét találtam meg itt. Persze elcsesztem, mint minden mást is, de na, értitek :) 19/F
2016. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok

majdnem 3 évig tartott, 180 km-re voltunk egymástól, hétvégente és szünetekbe találkoztunk, ezt lehagytam, bocsi :)

2016. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Jelen! 2év 5 hónapig tartott. Írtam néha emberekre, aztán rá is ráírtam. Egyszer csak nem válaszolt. Pár héttel később úgy alakult hogy másik felhasználót használtam, és megint belebotlottam. Aztán elkértem a Skypeját, ott két hétig beszéltünk amíg nyaralt. Aztán találkoztunk, úgy hogy már netszerelem volt. Ó de jó is volt, az első kapcsolatom.

20/F

2016. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi 5 nap múlva leszünk fél éve együtt. 80 km-re lakunk egymástól, hetente 1x találkozunk, de olyankor együtt töltjük az egész hétvégét.
2016. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos már nem beszélünk:(
2016. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen:) Most jöttünk össze, kb 4 hónapja ismertük meg egymást, az elején még úgy, hogy nekem egy másik fiú "udvarolt":D Most boldogok vagyunk:)

17/L

2016. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lol,akkor ezutan komolyabban tekintek majd a gyikre :D
2016. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, több mint 9 hónapja tart a kapcsolatunk,remélem még jó sokáig :))
2016. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,össze jött..de életem legnagyobb csalódása volt..történetet ide nem írnék,ha valakit érdekel az írjon privátba vagy ide és leírom neki..
2016. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem innét, hanem anotalkrol majdnem összejött,csak bunkó és fura voltam néha + a csaj a vége fele elkezdett szivatni
2016. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!