Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék ismerni egy lányt, akit nem ismerek csak egy isibe járok vele. Az a baj, hogy ritkán látom egyedül, és ha a barátnőivel van, akkor nem merek odamenni hozzá, és nem találom facen, ezért arra gondoltam, hogy elhívom őt vhova majd ha lesz alkalmam. Ti ilyenkor igent mondanátok? Amúgy el tudom képzelni, hogy szimpi vagyok a lánynak, mert már többször is szemeztünk.

2016. nov. 20. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg a barátnőt h h hivjak es akkor először osmerd meg mert lehet h furi lenne néki igy elsőre de hajrá szurkolok
2016. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem, menj oda hozzá, és személyesen kérdezd meg hogy hívják. És ha szerinted bejössz neki, akkor hívd meg valahová, visszautasítani nem fog.
2016. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzajuk. Ha egyedul nem szeretnel par haveroddal hogy lekosd a baratnoit es kezdj el beszelgetni a lannyal. Esetleg ha van kozos hobbytok pl valamilyen sport akkor hivd el pl sportolni. De ez csak egy pl. Sok sikert
2016. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!