Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? (barát zóna)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (barát zóna)

Figyelt kérdés

Szerelmet vallottam egy lánybarátomnak ezért ő megszakította velem a kapcsolatot. Suliban mindennap látom így elég buta ötletnek tartom hogy ne beszéljünk és kerülgessük egymást. Ha nem látnám mindennap akkor még talán el is tudnám idővel felejteni, úgy működne az hogy nem beszélünk többet.

Nincsen tippetek arra, hogyan lehetne visszaszerezni mint barátot? Másra sem vágyom csak arra hogy újra beszéljünk, nem akarom barátnőnek mert lehet nem vagyok méltó rá de legalább mint barát had maradjon...


2016. dec. 1. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hulye kis csicska ez a lany
2016. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RigBy válasza:

Szia

Hivd félre és mond el neki hogy te tényleg szereted és inkább csak baratja leszel minthogy senki .Ha ezt elmondod es ő megérti jó (es még össz3 is jöhettek ha pedig rosszul fogadja akkor tenyleg csicska es szard le

2016. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
en is szinte ugyanabban a cipoben jarok. csak nekem sokkal bonyolultabb, hosszabb a sztorim. a te erdekedben mondom. ne akarj a baratja lenni. nem fogod tultenni magad rajta. mindig benne lesz egy kis remeny,hogy hat ha osszejottok. Hallgass az eszedre ebben az esetben. Oszinten eltudnad viselni azt ha mondjuk egy honap mulva osszejon valakivel? vegig birnad nezni? kizart dolog... Engedd el, jobban jarsz. idovel meglatod. ne pazarold az idodet. hidd el nekem
2016. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!