Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi van velem? Féltékenység,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Féltékenység, önbizalom hiány, nem vagyok biztos a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk eggyütt. Elejinte, mintha féltékeny lettem volna, át gondoltam de mégsem, mert tudom, hogy nem csalna meg és csak engem szeret. De utána valamilyen furcsa érzés szorongat, ami a párkapcsolatommal kapcsolatos, valami önbizalom hiány féle, de nem biztos. A barátnőmben bízom, csak magammal van valami, nem csalnam meg, csak valami folytogat és nem tudom mi az. (tulajdon képpen nem is tudom miért írom ki ezt a kérdést vagy mi is lenne a kérdés?)18/F

2016. dec. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán félsz egy komoly kapcsolattól?
2016. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, de az is lehet. Habár nem úgy érzem, mintha félnék a komolyabb kapcsolattól. Azt tudom, hogy ilyet még nem éreztem az előtt.
2016. dec. 4. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, lehet közös ez nálunk..
2016. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van...nem akarnám megcsalni de nem tudom...szeretem is de már nem annyira,és azon szoktam gondolkozni,hogy nélküle lehet jobb lenne de

..de nem tudnám megcsalni...17L

2016. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rajottem mi volt a problemam, azt hiszem az, hogy a volt baratjaval egy kicsit rosszul vegzodott a kapcsolatuk es emiatt nem nagyon bizott mar senkiben es nem tudott szerelmes lenni (ez zavart egem kicsit, vagyis hat nem zavart csak fura erzest keltett bennem) a lenyeg az, hogy kezd belem szeretni, mar ezt en is es meg a szulei is eszre vettek rajta es igy nagyon szoros lett a kapcsolatunk, hogy latja, hogy van remeny, nem tennem azt vele mint a volt baratja es mar bizik bennem es szerelmes belem, mar minden tokeletes 😊!
2016. dec. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!