Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hogyan szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szeret?

Figyelt kérdés

Önzetlenül képes adni tárgyakat, szereti a testszagomat, tetszem neki és szeret velem sexelni.

Elfogadta bennem hogy hűtlen típus vagyok és azt mondja legyünk csak barátok mert úgy nem fáj neki ha mással is sexelek nem csak vele és nem keress más lányt mert azt mondja csak engem akar és meg várja amíg meg állapodom mellette és elnyomja magában a féltékenységet azt mondja és nem akar engem meg változtatni.


19/F



2016. dec. 6. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy odavan érted ha még ezek után is veled akar lenni a jövőben.. 19/L
2016. dec. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!