Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Üdv! Van egy lány a buszon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Van egy lány a buszon aki nagyon tetszik. Olvastam már cikkeket erről a témárol, de nem teljesen ugyanaz értelemszerűen a szituáció. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mivel ő korábban száll fel esélyem sincs mellé kerülni, ezenkívül nagyon ritkán van egyedül, mert mindig 1-2 osztálytársnőjével van. Így egyáltalán nem merek odamenni. Egy hete volt lehetőségem, de féltem megszólítani. Amúgy határozott vagyok csak azoknál a lányoknál vagyok ennyire esetlen akik tetszenek...Gondolkoztam már, hogy chaten ráírok, de az nem személyes. Nem is tudja ki vagyok. Nemtudom, hogy kezdjek beszélgetésbe

Tudom, hogy melyik iskolába jár. Meg megtaláltam facebookon és ennyit tudok rola.

Várom a javaslatokat.

18/F



#Buszos ismerkedés tini kapcsolat
2016. dec. 8. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Megakartam hívni egy kávéra vagy valamire, de az szerintem nagyon nyomulós vagy nemtudom. Nem volt még kapcsolatom.
2016. dec. 8. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg! Máshogy sajnos esélytelen.
2016. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Esélyed sincs nála, szerintem minél előbb mondj le róla, mert elég komoly gondok lehetnek majd belőle.
2016. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de pl megprobalhatod, hogy ha ismét egyedül lesz, akk odamész hozzá :)

Megszólítod, hogy szia, mindennap làtlak, arra gondoltam h esetleg megimerkedhetnenk, elbeszelgethetunk stb

Következő alkalomra gondolom már több batorsagod lesz, es nem fog eltántorítani az osztály társai

De ha határozott vagy, akk mennie kell, legfeljebb képzeld azt, hogy nem is tetszik neked!!

Hh nincs esélyed mellé kerülni? Most egy kicsit legyel bunkó, tolakodó és menj oda hozzá :))

A meghivassal meg várj egy kicsit, csak akkor hozd fel, ha már jobban megismerted

Nem tudom, mennyire használhatóak ezek a tippek, de remélem adtam egy kis önbizalmat!

Sok sikert! :))

2016. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kis levélkében megirod a neved,fb talál meg,kéred jelöljön be,mert nagyon tetszik és megakarsz vele ismerkedni! :)

Kezébe nyomod,kacsintasz egyet és leszállsz a buszról.

Ha bejelöl,akkor Te is bejössz neki. Ennyi.

Sok sikert!

2016. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére találtam közös ismerőst és tőlle megtudtam, hogy a lánynak már van barátja. Így elkerültem egy kellemetlen szituációt,de az ember önbizalma ilyenkor egy "kicsit" a béka feneke alá süllyed...
2016. dec. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!