Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 év korkülönbséggel működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbséggel működhet?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy ráírtam facebook-on. Rá kevesebb mint egy hónapra versenyen találkoztunk (ugyanaz a hobbink) és már akkor érződött, hogy tök jól elvagyunk. Áttette miattam a randiját amit aznapra szervezett:)

A második találkozás szintén egy hónapra rá megint versenyen volt. Megvolt minden, hülyéskedés, ölelés, közös kép...

És a 3. találkozás volt kevesebb mint egy hete. Volt egy "buli" ahova elhívtam (suli rendezte) és eljött. Tegyük hozzá több mint 50 km-re lakunk egymástól. Az egész olyan fura volt. Végig ölelgett és tisztára úgy viselkedtünk mint akik járnak. Másnap ezt a többiek megerősítették.

A lényeg viszont búcsúzásnál jött, egyszerűen megcsókoltam. És visszacsókolt.

Ezután elment.

Most mit gondoljak? Ha belevágunk működne? L/16 (ő 33)



2016. dec. 13. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Milyen egy pedofil barátnője lenni?
2016. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam el az egészet, a cím is elég volt és a válasz pedig: nem.
2016. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Egyetértek az előzővel. Nem igazán volt az a mondat ésszerű.

De tényleg nagy ez a korkülönbség:$

2016. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Nektek is apakomlexusotok van? A kérdezőnek igen, az tiszta sor. Az apja korán lelépett, ezért fekszik most egy idősebb fószer alá, így kompenzál. Ha ennyire fájó pont nektek az apátok hiánya, azt anyukátokkal, vagy a suli pszichológusával beszéljétek meg, még mielőtt odajuttok, mint a kérdező..
2016. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon okos dolog nem mondom megmondani másnak mit tegyen mikor nem tudsz róla.semmit te majom.Ki vagy te egyáltalán? Várj tudom egy ugyanolyan hülye pocs mint a többi, aki szeret kiosztani másokat. A kérdező csak egyszerű kérdést tett fel. Nem azt kérdezte miért akar egy olyan kapcsolatot, hanem h működne-e. Jah és egyáltalán nem mindenki apakomplexusos akinek elment az apja. Nem jól állapítottad meg. Nem ez az egyetlen ok amiért vki ilyen kapcs akar 6-os.
2016. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

#6

Na akkor tisztázzuk. Semmit sem tudsz rólam, ne ítélkezz légyszi.

A másik meg meghalt az apám 1éve és nem igazán vette ki a szerepét a nevelésemben de szerettem mégsincsen apakomplexusom. Szóval kuss van. És járok pszihológushoz es tudod mit? Nem szégyenlem.

Na most pofázz szivecském.

2016. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Márpedig mindketten magatokra vettétek, amit a kis kapcarongynak írtam, ami azt jelzi, hogy komoly lelki bajokat okoz nálatok valami. Ezt hívják komplexusnak gyerekek, olyasmin megsértődni, ami nem rólatok szól.
2016. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Oh nyugodj meg nagyon jól tudom miről beszélek. De szerintem ezt akkor megtárgyaltuk.
2016. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
9-es te csak ne szólj bele semmibe. Neked aztán végképp semmi közöd semmihez. Mi ezt már megtárgyaltuk és kész.Te csak ne pofázz.
2016. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

9. for president :D :D trololo :P :D


kemény kis csetepaté alakult ki ittende :D imááádom.


kérdezo, mukodni fog :)) vágj bele mukodik egy darabig urít aztán dob mint egy elhasznált koszos rongyot :) te pedig menozhetsz hogy nálad 17 évvel idosebb pali farkalt. úgyse lesz ez másképp elcsavarja a fejed mert naívak vagytok ilyen fiatalon. ennyi

2016. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!