Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A leendő iskolám nyíltnapját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő iskolám nyíltnapját találkoztam egy lánnyal. Ráírjak?

Figyelt kérdés
A nyíltnapon láttam meg, másnapra meg is találtam facebookon. Ő jóban van gimis fiúkkal, én meg csak nyolcadikos vagyok(ő 9). Rá merjek írni? Áttól tartok, hogy fiatalnak fog tartani, hiszen szinte kisfiú vagyok egy gimis fiúhoz képest.
2016. dec. 21. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy rámerj, a végén megbánnád.
2016. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:

Ja mert ők nem kisfiúk... XD Amúgy most mondanám, hogy ne írogass hanem menj oda de hát 2016.. lassan integrálódunk a FB-ba... szóval miért ne.


24F

2016. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ugyan azon a településen lakunk, nem tudok hozzá csak úgy odamenni.
2016. dec. 21. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy misét :)

Ha nem próbálod meg, akkor meg azon fogsz bánkódni később.

2016. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá
2016. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!