Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minden kapcsolatban ugyanolyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban ugyanolyanok vagyunk, vagy mások leszünk?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok a barátommal, előtte volt egy 4 éves kapcsolatom, amiből igen nehezen szálltam ki, érzelmileg.. hallottam egyik nap egy olyan kis mondatot, hogy mindenki más és más mindegyik párkapcsolatában, és nyilván így van, a környezet, a másik milyen hatással van ránk.. de mi van a személyiségünkkel? Ha valaki nem kommunikatív, valószínűleg később sem lesz az, vagy igen? Mit gondoltok? Megváltozunk, vagy tulajdonképp ugyanazok bennünk maradnak?

Csak egy gondolatmenet... :)



2016. dec. 22. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Változunk.
2016. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-esnek nem adok igazat, én még olyat nem láttam hogy valaki az első kapcsolatában ember, aztán a 2-ban megmár használt tornacipővé változott, 3-ban meg jegesmedvévé és így tovább és így tovább..

Ugyanúgy emberek maradunk minden kapcsolatban!

2016. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az emberek nem változnak, csak alkalmazkodsz.
2016. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem minstam azt h kifejezetten rossz irányba változunk. De változik a személyiség7nk. Senki ne mondja nekem h nem. Persze nem mindenkinek. De aki megélt néhány dolgot az tudja mit beszél.
2016. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgyhogy igenis változik a személyiségünk. És nem csak alkalmazkodnak az emberek. Amikor valaki rossz emberből igyekszik jóra változni, vagy valaki leromlik. Itt a személyiségünk is változik. Ugyanígy van a kapcsolatoknál is. Az egyik kapcsolatban lehet zárkózott voltál,de nyitottabb lettél. Vagy fordítva is igaz. Ha egy rossz kapcsolatban éltél, akkor utána szintén változol. Ezek a dolgok hatással vannak a személyiségünkre. Itt nem arról van szó h alkalmazkodunk,hanem hogy megváltozunk. Bármilyen dolog történik velünk. Legyen jó vagy rossz,az mind hatással van ránk.
2016. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez engem is mindig foglalkoztatott. 4 éve vagyok együtt a párommal, nekem ez az első kapcsolatom, neki a 3. Mindig érdekelt, hogy vajon milyenek lehettek az előző kapcsolatai. Volt, hogy szexel kapcsolatban megjegyezte, hogy régen nem szerette, de már szereti. Mit gondoltok erről?
2016. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!