Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Írjátok le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Írjátok le a szerelmi bánataitokat. (már ugye akinek van) Hogy mi történt, stb. Én most ugyanebben a helyzetben vagyok és úgy érzem hogyha látnám hogy nem vagyok ezzel egyedül, több erőt tudnék meríteni. (? )

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 07:43
 1/6 okosóra ***** válasza:
31%
Izgi tema nah mindegy jonnek a kisregenyek az eb sztorym a kovetkezo: facebookon benne voltam ilyen csoportba es mindenki kirakott magarol egy kepet hogy pontozzak gondoltam nem logok ki a sorbol enis kirakok kiraktam es mindenki 1,2 de volt egy csaj aki 7-et adott jo erzes volt mer meg nem kaptam hetet aztan rairtam elkezdtunk beszelgetni ket nappal ra nem birtam tovabb elmondtam neki de o csak annyit mondott hogy nembaj ebbol nrm jott le hogy igen vagy nem aztan elkezdtem udvarolni neki es utana mindig volt egy pasija megmondtamm neki hogy szaeretrm 3 napja es annyit mondott oke meg hogy ois de csak baratkent tegnap megkerdeztem mi a baja velem azt mondta nem tetszik neki hogy duci vagyok elegge durvan osszetortem,jah nem
2016. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Huha akkor ketdeném.

2015.szeptemberén keztem a középsulit.

Oda járt az első szerelmem is, az volt a terv hogy, ujra megszerzem de, mégsem a 18 éves Kval jöttem össze hanem annak barátyával T....al. Elég fura dolog is volt nallunk ez az összejövetel mert a srác szünetekbe fogdosta a fenekem mondogata hogy szép vagyok. Eltelt egy hét a srác ez a T... nagyon megtetszett az egyik szünet becsöngöje után megyünk fel a 2. Ra én ö es a két haverja nem tudtam megálni hogy ne mongyam elneki hogy tetszik és szeretem... igy elmontam neki erre ö vissza lenèzet a lépcsöre ahol áltam és undoritosn visszautasitot hogy, mi a faszt csináljak neki. Nagyon megharaguttam rá. De még aznap este rámirt hogy sajnálja hogy ilyen lekezelön bánt velem és szeretne velem randizni. Mondom jó oké , Találkoztunk ő szépen ki volt öltözve és a buszmegáloba átölelt és megcsókolt majd elmonta hogy mért volt velem bunkó (a haverja le mondot mindenfele r...ak). Ezért sokáig titkoltuk a barátai elött a dolgot. 3 nap bemutatott a nagyanyáéknak. Tudni illik nekem akkoriba emos vad stilusom volt és nem egy anyám asszony katonája voltam volt nagy szám és rettenetesen makacs voltam. A nagyanyának nem igazán tetszettem sok rossz hirt hallot ő is rollam mert akkoriban volt egy pár balhém. Szemtöl szembe megmonta hogy, az unokájáért öl ha megbántom megkeres és lelő.... anyás mondom nem semmi nagyi ... mind egy az elején utáltuk egymást .(még most is) pár hétre rá kitalálták a nagyszülök hogy hm 18 éves az unoka házasitasuk meg de kinek van sok penze h az unoka jol eljen meg azert ök is markolhanak valamenyit hát az 1. Unokatestvér Cintia hát de T... nem régi modú és ö engem szeretett megkonta szinti csaladjának hogy ö ezt nem akarja hát okè nem lett belölle semmi... Nos mivel hogy mi annyira szerelmesek voltunk nem igazán jártunk be sulibaba együtt logtunk szerelmeskedtünk minden szép is jó volt de jött a papir a sulibol hogy mi nem járunk suliba ki fognak csapni... hát igy is lett nekem csak annyi szerencsém volt hogy a 16 ot betöltöttem és nem igazán vihettek intèzetbe e végett de ha nem töltöttem volna be vittek is volna. Na a suli idöszaknak ezzel vège. A nyarat furdozessel sétálásal szorakozással a szerelmünk erösitèsével töltöttük. De hoppá beeset egy baba... hm hm hogy csináljuk hát anyának elmontam .Arra buzditot az egesz csalad plusz az utalt anyos jelölt durván kimutatta hogy nem szeretnè hogy az unojájának töllem legyen gyereke. Puf 16 èvesen egy abortusz csupán 30 ezer az egèsz és 2 nap. Nagy fájdalom volt ez nekünk. Tetőpont egy-két hètre rá átjött bulizni az egyik barátnöm ittunk és en ugy kiütöttem magam hogy elalutam. Arra kelek hogy nyikorog az ágy. Na gondolhatod megcsalt. De egy jó asszony mindig megbocsájt igy szol a szövegben megbocsájtottam neki bár kedves anyos pajtás nem bír még mindig de ennek ellenére egy ève 3 hónapja 22 napja együtt vagyunk és várjuk a kis utodot azóta T... is dolgozik én tamfolyamra járok és boldogok vagyunk

2016. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi, írhattok még!
2016. dec. 24. 10:00
 4/6 okosóra ***** válasza:
100%
#2-es nagyon kemeny vagy minden tiszteletem a tied
2016. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Heh, ezek a válaszok...:DDD


Na de, nekem nem igazán van ilyen téren "bánatom" jelenleg:)

Csak boldogságom: néhány nap alatt háromszor találkoztam az adott sráccal, állandóan ölelget meg ilyenek:DD annyira aranyos, mindenkivel kedves és illedelmes (de tényleg, az utcán egy random hajléktalan odaszólt nekünk egy "búék"-ot, ő meg persze megköszönte és viszont kívánta:) errefelé ritkaság az illem, szóval olyan szinten meglepődtem, hogy reagálni sem tudtam:D), gyönyörű fehér fogai vannak és manónak hív:D meg ilyenek.

Na jó. De én eddig nem hittem el, hogy tényleg szeret, elvégre alig ismerjük egymást (na meg nem volt még barátnője, honnan tudná, hogy milyen érzés pontosan?)...

Ma elköszönéskor így lazán kimondta, hogy "szeretlek...de tényleg", én meg csak mosolyogni bírtam:)))

Facebook-on kérdezte, hogy én szeretem-e őt. Nos, miután elkezdtem magyarázni, hogy ezt picit cikinek érzem leírni:D, egy ilyen "de amúgy tényleg szeretlek" üzenettel azt hiszem megoldódott ez:D


Ami az egészben zavar, hogy nekem úgy tűnik, ő nem szeretné, ha bárki is tudna rólam. Úgy értem, kettőnkről. Persze, oké, most, így kezdetben ez logikus, de néhány dolog arra enged következtetni, hogy ez így lenne számára rendben később is, nem értem, miért. De valószínűleg csak én vagyok paranoiás.:)

Nos, a drága most tüzijátékozni van:D, én meg csak úgy várom a 2017-et, habár az elalvás határán vagyok.:((

2016. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Buék, és a legjobbakat nektek, legutóbbi válaszoló!
2017. jan. 1. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!