Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne csinálnom ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom ezzel a lánnyal ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lényegében kavartunk csak ezzel a lánnyal volt ez az aztán kb ennyi (lecumizott,randik,összebújások, ilyesmi) de nagyon megszerettem őt, de lényegében elküldük egymást.

Nem éreztem magam készen egy párkapcsolatra (most sem érzem), és hát ő sem.

Voltak nagyobb nézeteltérések is össze is vesztünk úgy elég keményen.


Viszont azóta néha beszélgetünk meg felhív vagy én őt, és vagy fél órákat beszélgetünk.

Már elmondtam neki, hogy azért lehet helyre akarom vele hozni a dolgokat meg ilyesmi,mert nagyon bánom ezt az egészet hogy így alakult, és látom hogy talán ő is benne lenne a dolgokban.


Kicsit viszont félek, mert eléggé elsiettük a dolgokat az elején, és még a szex sem volt az igazi nem tudtunk egymásra hangolódni.

Viszont folyamatosan rá gondolok, és közben már van egy másik csajom is de egész egyszerűen tényleg csak azért hogy valahogy elfelejtsem a másikat.

Közben meg nem tudom azt érzem, hogy vele is lehetne még valami mármint az elsővel legalábbis a jelek erről árulkodnak.


Közben meg ugye ott van az is, hogy akarva akaratlanúl játszok a másik a lánnyal így és ez miatt egy rakás szarnak érzem magam, néha úgy kelek fel hogy majdnem hányok magamtól.


Komolyan mondom nem tudom mit csináljak egyébként már többször lebeszéltük mármint az első csajjal, hogy találkozunk,de vagy ő vagy én léptem vissza.

Ku**a hiányzik közben meg én is neki azért viszont fogalmam nincs, hogy jobb e lenne ha megint megszerezném.


Ő már a sokadik barátnőm volt, vagy hát nem is tudom mi volt ez inkább csak kaland..de nagyon hasonlít rám mindenben. Így most karácsonykor is folyamatosan rá gondoltam meg beszéltem is vele huu megőrülök komolyan nem voltam még ilyen helyzetben.


Közben a második érzi rajtam, hogy az elsőt szeretem (egyébként ismeri is) szóval totálisan megvan kavarva az egész szar. Saját magamon nem tudok lassan eligazodni tudna segíteni valaki?


2016. dec. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most olvasd el ezt az egeszet, mintha egy idegen irta volna neked, hogy adj tanacsot. Ugy gondolom, vilagossa fog valni szamodra is, hogy mit kellene tenned.
2016. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval

Mint kívülálló olvasd el párszor és megtalálod a választ

2016. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!