Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, Lányok, Szülők! 4 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok, Szülők! 4 évvel idősebb barátnő?

Figyelt kérdés

20/L 16\F (4év3hónap kor különbség pontosan)

Másfél éve vagyunk együtt!

Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

Szülők,hogy reagálnátok ha lányotoknak/fiatoknak 4évvel fiatalabb/idősebb barátja/barátnője lenne??

Fiuk,lányok hogy reagálnátok, mit szólnátok ha a környezetetekben ilyen lenne??



2016. dec. 30. 13:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
61%

Szerencsés vagy!


Nyilván nem repesnék az örömtől de gyorsan elfogadnám. Fordított esetben (ami gyakoribb) viszont krvára nem örülnék.


De szex esetén védekezzetek! Ha terhes is lesz én akkor is azt fogom mondani, hogy nem az de na. Egy 20 éves csajszinak már igényei vannak amit te nem biztos, hogy meg tudsz adni.

2016. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es azt a terheses részt nem igazán értem
2016. dec. 30. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez elég meglepő és szokatlan, felmerülnének bennem bizonyos aggályok. A korkülönbséggel általában az a baj, hogy nagyon más világ a két ember, szakadék van közöttük, máshogy állnak egy párkapcsolathoz is, mást várnak tőle. Ezen kívül általában más életszakaszban vannak, nem egyszerre ugyanazok a céljaik. De ez persze nem általánosítható, csak ez szokott lenni a probléma, ha van.


Nem tudni a részleteket, a lány tanul még, vagy már dolgozik? A fiúnak mi a terve az érettségi után? Itt az lehet később a legnagyobb konfliktus, ha esetleg a srác továbbtanulna. Két év múlva érettségizik, ha utána csak egy szakmát végez és nem többéves egyetemi tanulmányokba bonyolódik, akkor is dolgozik már rég a csaj, mire ő munkába állhat. Én 22 éves vagyok, még tanulok, de suli mellett dolgozom, de egy-másfél éven belül összeköltözünk a párommal, aki nyáron kezd el dolgozni (addig tanul). Mi lesz, ha a barátnődben felmerül az igény az összeköltözésre, esetleg a házasságra, családalapításra, te viszont még nagyon nem állsz majd ezekre készen mondjuk 20-22 évesen? A párkapcsolat hossza addigra bőven megkívánja a szintlépést, ahogy egy komoly kapcsolatban élő huszonéves felnőtt nő is.

2016. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit hasonló helyzetben vagyok, bár nem 4, csak másfél év korkülönbséggel. A barátom most töltötte a tizenhetet, én 18 múltam. Egy iskolába járunk, ő az eggyel alattam lévő évfolyamba.

Már nálunk is akadnak nehézségek ebből a különbségből, többek közt az hogy én külföldön tanulok tovább szeptembertől, ő meg jövőre még gimnazista. Nem tudom hogy a távkapcsolat milyen hatással lesz ránk, de nem túl jó hogy a fejünk fölött lebeg a 9 hónap múlva költözés gondolata.

És minél nagyobb a korkülönbség, annál több ilyen pont lesz, hogy az egyikőtök egy fejezettel előrébb jár az életében mint a másik.

De mivel másfél éve fenntartjátok ennek ellenére is, erős kapcsolatnak tűnik.

Ismeretlenül, elvből nem ítélem el, annyi a "véleményem" hogy mindkettőtöknek dolgozni kell ezen a kapcsolaton ha túl akartok jutni a nehézségeken. Ehhez pedig sok sikert kívánok.

2016. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Értelen csaj éretlen kisfiúval.
2016. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
4 év, átlagosnak számít..
2016. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát ömmm furcsa.
2016. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

"4 év átlagosnak számít"

Igen, ha a fiú az idősebb.

2016. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%

Most mi a baj ebbe

Keféld meg az cső

2017. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sztbali ***** válasza:
100%
4 év nem hatalmas különbség, ha csak azt nézzük, de a korotok tényleg eltérő életszakaszban van, ezért egy idő után adódhatnak problémák; ha adódnak. Stabilnak tűnik, de én nem látok bele és így nehéz ehhez érdemlegesen hozzászólni.
2017. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!