Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van arra mód hogy megszerettes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra mód hogy megszerettessem magam egy lánnyal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy tök cuki lány...naponta beszélgetünk meg küldjük egymásnak a szívecskéket de mégis úgy érzem h valami nem teljes...nekem nagyon tetszik és gondolom ezt ő is tudja... Van arra mód h jobban "belém szeressen" ?


Válaszokat köszönöm !



2017. jan. 10. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha kihasználod azt hogy szeretet és törődik veled és te ezért cserébe nem törődsz vele annyira*csak akkor amikor már nagyon muszáj, és akkor nagyon intenzíven ergo függőséget okozol:) (a mai kapcsolatok legtöbbje így alkul ki) aztán csodálkozik mindenki, hogy miért szar az egész...de egyébként így lehet elérni. 24f
2017. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit össze zavarodtam miközben olvastam de legyen :D köszönöm :)
2017. jan. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!