Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még esélye a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélye a normális kapcsolatra? (HOSSZÚ sztori)

Figyelt kérdés

Ő kb egy éve vett észre engem, én fél éve őt. Több mint két hónapja jöttünk össze. Mind a ketten 16 évesek vagyunk.

Róla annyit, hogy visszahúzódó, csendes srác, akit a focin, a fifán és a barátain kívül nem nagyon érdekel más.

Egy bulin jöttünk össze, ahol ő részeg volt (ezért vetette le a gátlásait, és jött oda hozzám.)

A kapcsolat elején még okés volt számomra, hogy nem olyan nyilt. Voltak szép pillanataink, de pl sosem bókol. Egy suliba járunk. Mindig én megyek át hozzá az osztályba. Amikor megölelem, nem úgy ölel vissza, hogy "jaj de jó, hogy újra látlak, na gyere bújj hozáám", hanem: "megölellek, mert ez a rendje". Az, hogy megcsókoljon suliban, szóba sem jöhet nála. Azt mondja, nem szeret nyilvános helyen csókolózni. Viszont néha megcsókolt elváláskor. (Persze randik után mindig csókolóztunk.)

Ahogy telik az idő, egyre távolabbinak érzem magamtól, pedig épp, hogy közelebbinek kéne. Mostmár ha átmegyek hozzá, van, hogy le se sz*r, csak nyomja tovább a tellóját. Csütörtökön kérdem tőle, megyünk ki valahova, mondja neeeem, hideg vaaan, meg úgy is tuti tel lesz a kávézó (ahová menni szoktunk). Ezen picit kiakadtam. Délután írtunk. És eléggé kimondtam a gondjaimat. Minden szavamra adott valami érvet, vagy cáfolta. Olyanokat mondott, hogy neki nincs ideje/energiája/pénze heti 3-4x kimenni (mintha kértem volna rá...). És neki a barátai is fontosak, meg focizni, fifázni is szeretne. Nem tudom megérteni őt. Mondom, nekem is vannak barátaim, meg programjaim, mégis hagyok időt kettőnkre. Erre írja, dehát ő sose kérte, hogy lemondjak a barátaimról miatta (holott, nem is ezt írtam.) Mondom, én képes vagyok áldozatokat hozni, ezek szerint, ő nem. Erre írja, hogy 16 éves tanulók vagyunk, nem 36 évesek. Ezen picit kiakadtam. Kérdem, szóval te nem akarsz kompromisszumokat kötni? Ere csak azt mondja, hogy én csak idegesíteni akarom ő, és menjek pihenni... Azóta nem írtunk. Sok fiú (és lány) barátaimat kérdeztem a dologról, volt aki bíztatott, hogy ez csak hullámvölgy, valaki egyenesen azt mondta, már az eleje óta halálra van ítélve a kapcsolatunk.


Sokat agyaltam, hogy feltegyem-e itt a kérdést, de végre sikerült megfogalmaznom.

Szóval, én vagyok a hibás, a nyávogós barátnő?

Mit tegyek, hogy változzon a dolog, és ne lefele, hanem felfele haladjunk, és egymáshoz közel jussunk?


Lehet, a pontos válaszért még szükséges némi információ, szóval nyugodtan tegyetek fel még kérdéseket.

És nagyon szépen köszönöm annak, aki próbál segíteni, és tanácsot ad!

16/L



2017. jan. 14. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:

most veszem észre, milyen hülyén tettem fel a kérdést :)))

na mindegy :D

2017. jan. 14. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyan ez történt csak itt én vagyok a fiú, és a lány csinálta velem azt amit veled a fiú. Szakítottunk is pedig nagyon szerettem. Sajnos ez nagyon úgy hangzik hogy már nem kellesz neki. Sajnálom. 19/f
2017. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy nem hiszem, hogy ilyen hamar átment volna rajtam (átvitt értelemben). mert eddig nem volt senkije, elég régóta teszem neki, mondta is, hogy ha a bulin nem jött volna így össze, akkor max évekkel később bírt volna csak megszólítani. szóval nagy kincs neki is, hogy a barátnője lettem.
2017. jan. 14. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Csak foci, Fifa és barátok?

Ő nem egy trollfoci admin véletlenül ?:D

2017. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!