Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Facebookon szakítani? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon szakítani? 16/l

Figyelt kérdés
A barátommal csupán tíz napja vagyunk együtt, viszont én szakítani szeretnék. Ezalatt a tíz nap alatt nem alakult ki szerintem a részéről semmi komolyabb érzelmi kötődés, és nem csókolt meg olyan sokszor, hogy akár annak a hiánya is feltűnjön, így is bunkóság lenne facebookon "szakítani"?
2017. jan. 24. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
dehogy lenne bunkóság. tedd, amit a szíved diktál. nincs mindenkinek gerince.
2017. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát 10 nap alatt nem tudom mire számítottál, néha még az első randi sem történik meg 10 nap elteltével.


Amúgy szerintem elég nagy f**ág lenne facebookon szakítani, én élőben csinálnám.

2017. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A legnagyobb parasztsag amig egy kapcsolatban tenni lehet,akarmennyi idorol van szo.Tiszteld meg annyival,hogy szemelyesen mondod el.
2017. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de azért röhögtem egyet. Hát igen, manapság hamar elillan a szerelem ezekben a hosszútávú 10 napos kapcsolatokban.
2017. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én nem jönnék össze olyannal aki semmit nem érez irántam és én se iránta.

17/f

2017. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat most ezen jót röhögtem. 1 hete voltunk együtt a barátommal meg mindig nem voltunk szerelmesek csak az újdonság érzet. 2-3 hét után kezdett kialakulni és pár hónap után lángolt. Most 2,5 év után elmélyült és megint más. 10 nap. Hat jó.
2017. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem vonzodom iranta egyaltalan, epp ez a baj, hulyeseg volt belekezdeni.
2017. jan. 29. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább az elején passzold, később csak rosszabb lesz.
2017. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!