Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exemmel baratsag extrakkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel baratsag extrakkal dolog, lehetunk ujra egyutt?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratnom. Amikor elvaltunk meg csokoloztunk es mondta, hogy talalkozhatunk. Azota sokat segitettem neki es en mindig kihivom, ritkan jon de amikor talalkozunk jol errezzuk magunkat. Multkor csokolozas is volt es azt mondta ha sex is lenne, ne ertsem felre, nem jelenti azt, hogy ujra egyutt leszunk. De azert sok olyan volt amire azt mondta, hogy biztos nem es kozben konnyen ra tudtam venni meg mintha o sem gondolta volna komolyan. Szerintetek lehetseges, hogy ujra egyutt legyunk ? Mert ha o kozben azon van, hogy jojjon ossze valaki massal akkor az ugy egyertelmuen nem jo nekem mert en nem beszelek senki massal ugy...es nem is erdekel mas lany. En:18, Ő19.

2017. febr. 6. 08:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Gyere össze mással,egy idő után többre fogsz vágyni,mint ez a "barátság extrákkal" baromság,ami abszolút rossz mintát mutat.barátság extrákkal=használ téged,de mással is akar lenni..
2017. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen esetben most te vagy a szamár.

Tudod: Ha nincs ló akkor jó a szamár is.

A barátság extrákkal azzal a pillanatban megfog szűnni, hogy a lány összejön egy másik sráccal. Ne ámítsd magad, lépj túl rajta.

2017. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Jól mondják az előzőek.

Tényleg ilyen pitsával jöttél össze anno?

2017. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szeretem ot meg mindig...es o azt mondja, hogy mar nem de ez lehet valtozik ha megismer jobban. Nem voltunk sokat egyutt...2honapot. Nem tudok tul lepni rajta es nem is akarok :( "harcolni" akarok erte :)) Utolso: igen sajnos. es kb annyira nez ki jol, hogy nem is lattam nagyon nala szebbet :( lehet ezert is van. Nem igazan tudom mit kellene tennem, marmint hogy visszaszerezzem de ne csak ennyire, hanem legyunk ujra egyutt... :)
2017. febr. 6. 12:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előzőekkel értek egyet, annyi különbséggel, hogy ha Te 'hideg' fejjel tudnál hozzá állni a dologhoz, elfogadnád, h. ebből alkalmanként egy kellemes együttlét lesz, de semmi több, és nem is várható, h. másképp alakul, akkor belemehetnél.

De mivel Te szerelmesnek tűnsz, "vissza szeretnéd szerezni", nem ez a szitu Nálad. Ha összejön valakivel, az Neked nagyon rosszul fog esni, összetöri a szíved.

Ahhoz, h. újra összejöjjetek, tudni kellene, h. mi volt a szakításotok oka; éretlen, gyerekes voltál Neki 'agyilag', ciki dolgaid vannak, megbántottad, nincs perspektívája az életednek, iszol/drogozol, vulgáris vagy, 'jobbat' keres? (Ne érts félre, ill. ne vedd magadra, mivel nem ismerlek. Az írásodból sem ez jött le, de a lányok többsége ilyen okokból szakít.)

Esetleg beszélj vele erről! Vagy már lerágott csont?

(Egy viszonylag magas barátnőm egy nála 3-4 cm-rel alacsonyabb sráccal járt. Egy ideig okés volt egy dolog, de később szakított, mondván zavarja a magasságkülönbség. Pár év múlva persze bánta, mert nagyon rendes, értelmes, kedves srác volt, de akkor már késő volt... Ilyen is van.)

Az extrázásba csak akkor menj bele, ha nem gond, h. nagyobb érzelmek nélkül (részéről) egymás testét 'használjátok'. Az is lehet jó, de akkor úgy kell hozzáállni.

2017. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kimentem mas lannyal es rajott, vezettem ittason, ilyenek miatt szakitott. De megbantam mar es meg tudok valtozni...ha adna ra eselyt :( barmit megtennek, hogy ujra egyutt legyunk...beszelunk minden nap, mondjuk fbon nem olyan jo mint eloben mivel " mashogy " beszelunk mint regen. De azert irok neki minden nap, hogy lassa, hogy fontos nekem vagy valahogy igy kepzelem. Otleteket is mondhattok vagy tapasztalatok...legyszii :)
2017. febr. 7. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, h. 18 évesen még diák vagy-e - gondolom igen.

Tovább fogsz-e tanulni, mik a céljaid a köv. 50-70 évben? Ha az exed látja rajtad, h. felelősségteljesen állsz az élethez, az már a 'komolyodási' folyamat része.


(Korábban együtt voltam egy sráccal, aki egyetemistaként eléggé túlzásba vitte az ivászatot (ált. padlófogásig), ami miatt később búcsút intettem neki. Azóta eltelt jó sok év, és felnőtt korára eléggé konszolidálódott.

(Most docens az egyik egyetemen... - na de ki lát előre?)


Ha nem írsz neki minden nap, lehet, h. nem fog 'megcsömörleni' tőled, és várja, h. mikor írsz neki újból.

Próbálj (legalább) hétvégente közös programot szervezni, mert - szerintem - kell a személyes kontaktus.

2017. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kimentem mas lannyal es rajott, vezettem ittason, ilyenek miatt szakitott. De megbantam mar es meg tudok valtozni...ha adna ra eselyt"

Ez nem így működik, kishaver. Sajnos az élet kegyetlen törvények mentén megy előre. Az ember fiatalkorban csinál egy-két hülyeséget, s ha emiatt elhagyják, tanul a hibáiból s a jövőben már nem követi el újra. Így lesz lassan ideális partner, amikorra benő a feje lágya.

2017. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Konkretan akkor nem gondolok ra, amikor alszom.... regen azt mondta szeret...tegnap este voltunk kint... De ez neki olyan termeszetes, hogy nem vagyunk egyutt, allitolag nem is leszunk...De attol meg kezenfogva is siman setal velem meg akkor csokolozunk amikor akarok es a sexet is meg o emlitette, ha megtortenik az sem jelenti azt, hogy egyutt leszunk... en nem birom ezt. Tudom mit akarok: jova tenni mindent es bebizonyitani, hogy tenyleg mindennel jobban szeretem. Erre adjatok tanacsokat legyszi. Tudom, hulyeseg, hogy nem lepek tovabb de ezt mar eldontottem.
2017. febr. 7. 16:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso elotti: Gyerekes vagyok, minden hulyesegbe belemegyek... De most hiaba valtozom meg ha o azt nem tudja... :)) ezert akarok ujra egyutt lenni vele es akkor velem marad(remelhetoleg) mert allitolag szeretett ess bejovok neki meg minden :D roviden kb igy... :)
2017. febr. 7. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!