Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szemétség volt tőlem azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt tőlem azt hazudni, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Fél évig jártam együtt egy fiúval, és közben éreztem, hogy szerintem én nem is vagyok szerelmes... De mindannyiszor elhessegettem a gondolatot, és bemeséltem magamnak, hogy normális, ha nem hat rám semmilyen különleges érzéssel, ha becézget, ha kedveseket mond, ha azt mondja, hogy szeret, vagy ha megölel és megcsókol. Sőt ha iskolában voltunk, állandóan azt figyeltem, ki néz minket és nem a jó értelemben, valószínleg szégyellhettem őt. De neki ha szóba került, azt mondtam, hogy igen, szerelmes vagyok, mert nem tudtam eldönteni szerintem én se hogy mi van. Igazából nem is éreztem magamat jól ebben a kapcsolatban, és volt, hogy legszívesebben szakítottam volna csak szánalomból tettem. De ő viszont túl sokat nyújtott ami engem iszonyatosan zavart. De elviseltem, ugyanúgy ahogy a sok veszekedest is ami volt.
2017. febr. 13. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L
2017. febr. 13. 15:40
 2/5 anonim válasza:
59%
Nem...full aranyos vagy :D nyomorek ..ennyi banatod legyen az eletbe hogy sokat nyujtott
2017. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
a hazugságok 90% szemétség de van az a 10% amikor meg akarod tartani az állásod..
2017. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Kár volt neki hazudnod, de mondjuk a helyzetedbe nem tudom én mit tettem volna, ha nem vagyok vele tisztába, hogy mit érzek. Szerintem kérj tőle időt, hogy szüneteljetek és ha jobban érzed magad nélküle mint vele akkor fölösleges erőltetni az egészet. Magadnak is ártasz vele a srácot meg átvered.
2017. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen most szünet van. Sajnos kicsit hiányzik, de úgy érzem, nem érzem szükségét, hogy a mindennapjaim része legyen.. Utolsónak köszönöm a NORMÁLIS választ:)
2017. febr. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!