Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácstalan vagyok, összezavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, összezavarodva állok elétek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a barátnőmmel lassan 3éve együtt vagyunk és már nagyon kezd ellaposodni az egész dolog. Szeretem, de már nem vagyok szerelmes és mikor mellettem alszik, sokszor másról álmodok. Nos, igen... Az a valaki egy létező személy, aki 13éves korom óta "életem szerelme". Fáj kimondanom, hogy lehet inkább már csak barátként tekintenék rá, hisz az egész kapcsolat olyan már, mint ha haverok lennénk és van szex. Ennyi. Régi szerelmemről:Egy véletlen összefutás során találkoztunk, azóta beszélgetünk és tartjuk a kapcsolatot. Mint kiderült, ő is régóta oda van értem, csak nem mert lépni. Hagyjam, hogy az idő megoldja a gondot? Tegyek valamit? Megcsalás, ilyesmi nem játszik, nem szeretnék senkit megbántani, mert szörnyű érzés lehet.

2017. febr. 14. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
20/F
2017. febr. 14. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő nem old meg semmit, kérdező. Itt neked kell lépni, és nincs helyes tanács. Mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, mindenképpen szar lesz a szád íze. Ez van. Lesz még ilyen az élet egyéb területein is, megnyugtatlak.
2017. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Muszáj döntened, és dönts úgy, ahogy neked a legjobb. Értem én, hogy nem szeretnéd megbántani a barátnődet, de akkor most szenvedni fogsz továbbra is és a másik lányról álmodozni? Vagy neki lesz szar, vagy neked.
2017. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz, mert senki nem tudja garantálni, hogy "életed szerelmével" életed végéig együtt lesztek. Mivel nem vagy boldog, döntened kell. Így ugyan úgy megbántod a barátnődet, hiszen nem tiszták az érzéseid iránta. Akkor meg inkább mond el az igazat őszintén. Tiszta lappal nyithatsz a másik lány felé, és megpróbálhatjátok, aztán kiderül, hogy tényleg életed szerelme-e. A barátnőd pedig remélhetőleg túl lép rajtad. Másrészről ha nem teszed meg, továbbra is boldogtalan leszel, és gyötörni fog az érzés hogy "Mi lett volna, ha..", "Mi van ha tényleg Ő életed szerelme?". Ha későn döntesz, lehet hogy őt is elveszíted. Mindig válaszd az őszinteséget, és ne tagadd meg magadtól a boldogságot.


19L

2017. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!