Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akinek volt idősebb pasija az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt idősebb pasija az mit szeretett benne? Megbánta? Jó volt?

Figyelt kérdés
Gondolok az idősebb alatt 30körülire. Egyre több ilyent látni. Érdekelne akinek ez bejött miért és aki megbánta az miért? Vagy aki ilyet szeretne az miért? Simán apja lehetne és mégis sok van ilyen... Ennyire elfogadott? Vagy jobbak az idősebek?

2017. febr. 17. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem voltam nálam több, mint 4 évvel fiatalabb lány barátja...

(Na nem mondom, hogy problémát okozna, de nem fordult még eddig elő.)

Ergo nem tudom megerősíteni a kérdés létjogosultságát.

31/F

2017. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég szaporának kell lennie egy 30 éves pasinak, ha egy 16 éves apja akarna lenni. :D Nem mondom, láttam már rá példát, de azért ez extrém.

Egy kapcsolatot megbánni meg általában nem a kor miatt szoktak. Most kérdezhetném, hogy aki vele egykorúval jött össze, az megbánta? Rengetegen megbánják, hogy azzal jöttek össze, akivel, de ebben nem a kor a mérvadó, hanem az illető személye.

Egyébként meg mindig is elfogadott volt. Sőt, csak a mostani generáció csinál belőle ekkora ügyet. A 80-as években tök megszokott volt, hogy egy 18 körüli lánynak olyan 10 évvel idősebb pasija van.

2017. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor most se gaz a 15-34?

Masok voltak mar igy?

2017. febr. 17. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
De az, kwt kulon vilag max csak szexelni tudnak amig elviselik egymast most lehet jonni hogy van kivetel de az elenyeszo szoval nem lenyeges, de a szex jo szoval csinald csak habar 15 evesen lehet nem 34 evessel kene mert meglesz a velemenye mindenkinek rolad, tudod az ember hirbol is itelkezik mar.
2017. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 14 éves voltam mikor az akkori párom 26 éves volt. Soha nem mutatkozott a korkülőmbség. Én éretebb voltam a koromnál ő meg éretlenebb.😅 Jól megvoltunk 5 évig. Most meg tőlem 3 évvel fiatalabb(inkább itt vannak problémák a korából fakadóan kicsit gyerrkes)a párom 😅 vele is jól megvagyok már 5 éve nem tervezek már mással lenni. Szerintem kortol fuggetlenul is lehet valakit szerrtni. Báttyám 35 éves és 24 éves barátnője van. Miert számitana a kor? Jó nyilván ha egy 60 éves emberről meg egy 23 éves lányrol beszélnénk más lenne a véleményem.
2017. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sosem jönnék össze egy nálam 20 évvel idősebb pasival!

14/L

2017. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en 33f es kitudok jonni 15-20 evesekel..kerdes meddig😂😂
2017. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 vagyok és bár tény hogy a legtöbb pasimak jól állnak a 30-as évei de komolyan nem lennék képes egy ennyivel idősebb valakivel összejönni.
2017. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Pasinak
2017. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ti hogy ismerkedtek? Csaj létetekre odamentek egy 25-30éves pasihoz vagy megvárjátok ő jöjjön oda?
2017. febr. 19. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!