Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két hete szakítottunk keressem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete szakítottunk keressem vagy várjak?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk barátnőmmel 1év 4hónap után, mivel sok nézeteltérésünk volt, nagyon sok energiát fektettem bele a kapcsolatba, hogy működjön(persze Ő is), sosem vesztünk össze nagyon, kivéve kisebb apróságokon amit meg is beszéltünk később, de ugye ezek ott maradnak a másikba. Szakítás előtt volt egy hét szünet és nem igazán jutottunk semmire ez idő alatt, de szeretjük a másikat(vagyis én szeretem, aztmondja Ő is) múlthéten ráírtam pénteken, de mondta, hogy kell most nekünk ez a kis idő külön(szakításkor mondta, hogy nem akar senki mást, csak engem, s reméli összejövünk még, bízik ebben)( egyáltalán nem olyan aki hazudna nekem, viszont ezt nemtudom komolyan gondolta-e), pénteken ideges lettem és mondtam neki, hogy vegye úgy meg se történt az aznapi beszélgetés, letöröltem ismerőseim közül amit gondolom észrevett, gondoltam rá, hogy írok neki , hogy legalább beszéljünk, de nem tudom jó ötlet lenne-e, inkább várjam meg, hogy keressen ha pedig nem keres akkor ennyi volt?

2017. febr. 17. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a törlés-dolog után keresni fog, ha szeretnél beszélni vele, írj te neki
2017. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha szeret és tényleg engem akar még akkor keresni fog nem? Vagy rosszul gondolom? Lehet korai lenne írni neki, nem tudom.. Az a baj nem vagyok biztos abban, hogy Ő valóban akarja-e még ezt a kapcsolatot, így ha írnék csak azt bizonyítanám, hogy én nem tudok nélküle lenni, amíg Ő vígan elvan.
2017. febr. 17. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó........
2017. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy újabb gyáva ember, aki képtelen normálisan szakítani.


Exem is időt kért... 1,5 éve... azóta küldöldön élek a párommal. Ha rá várok pókháló nő a hüvelyembe... szánalom.

2017. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Két hét alatt már simán elkezdett elfelejteni téged, biztos, hogy várni akarsz még?!

Ráadásul abból, hogy törölted, szerintem egyértelműen az jöhetett le neki, hogy nem akarsz többé semmit sem tőle. Ezt tisztázd vele, hogy nem így van.

2017. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Két hét alatt elkezdte elefelejteni? Hol élünk?! Én ha tényleg szeretek vkit, legalább fél év, mire túl tudok lenni rajta. De volt már egy év is... legalábbis ezek jelentették azt, hogy a legkomolyabban gondoltam belül.

Egyébként meg nincs mire várni. Ha szereted, írj neki. Ebben a helyzetben mindegy ki ír. Én mondjuk nem töröltem volna le... de azt írod ő is szeret. Ha tényleg egymást akarjátok, nem azon kell gondolkozni ki fog kire ráírni, meg meddig kell húzni. Hanem szerintem azon kellene, hogy hogyan fogadjátok el egymásban azokat az apró dolgokat, hogyan lendüljetek túl. De úgy, hogy mindenki őszintén kimondja a zavaró dolgokat.

2017. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!