Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig az exembe vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exembe vagyok szerelmes. Mit tegyek? 14f

Figyelt kérdés
Szóval 1 Éve jártunk 3 hónapot és utána szakítottunk. Sajnos osztálytársamba szerettem bele úgy hogy a mai napig nézhetem a képét. Azóta egy másik csajra hajtottam rá de az már elmúlt 2 hónapja. És most még mindig ő tetszik. De sajnos nagyon bunkó voltam vele és szószerint utál. Lehet ezen változtatni?

2017. febr. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, meg kell próbálnod. Ha tudtok ketten, nyugodtan beszélgetni egy kicsit, mondd el neki, hogy nagyon megbántad, hogy olyan voltál, amilyen, és hogy nagyon szereted őt. Nem tudjuk, nem tudhatjuk milyen a reakciója, ez csak akkor fog kiderülni. De egy próbát megér. Bátorság!
2017. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De azt elfelejtettem mondani hogy van barátja akivel rendszeresen átjárnak egymáshoz(Nem rosszra gondolni:D)
2017. febr. 18. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor bonyolultabb... de ha valóban úgy érzed, nem múlt el a szerelem, akkor mégis meg kell beszélnetek - kettesben. Legyél bátor, nem könnyű, de csak csak ez az egy, amit tehetsz. És nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz.
2017. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!