Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm miért beszélget az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért beszélget az exével?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves barátnőm én is szintén 19 vagyok volt már párkapcsolatom ezelőtt is de őt viszont szeretem 7 hónapja vagyunk együtt, de viszont ő sokat beszélget az exével. A minap saját magukról küldözgetett neki képet, mikor még együtt voltak ilyen közös képek, facebookon szív van neki beállítva a like jel helyett, mit tegyek ?

2017. febr. 20. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Tisztazd a csajoddal hogy mi ez.
2017. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én kiba*nàm a riba*ncot.
2017. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok csaj egyenesen élvezi azt, ha neki tetsző férfiak sündörögnek körülötte. Ezzel üzeni neked is, hogy ő egy népszerű csaj, ne érezd magad nagyon nyeregben, mert más is érdeklődik irántad. Exével kapcsolatos érzelmei lehetnek összetettek, egyrészt imponálhat neki a közeledése, másrészről tetszhet neki az is, ha azt látja róla, hogy most az exnek is fáj hogy már nem a csaja, helyette mással boldog, mást tesz boldoggá. Lehet hogy még nem döntött a sorsáról, most kicsit játszik vele, közben veled is, amelyikőtök férfiasabban kezeli ezt a helyzetet, ösztönösen az lesz neki a vonzóbb férfi.
2017. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért beszélget vele, mert még mindig szereti. Sajnállak haver.
2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
2# -vel eggyet kell hogy értsek. Mit kell ezen tisztazni?? Szerintem twljesen alap dolog hogy nem beszelgetek az exemmel. Semmibe nem néz téged az a helyzet ezt nöként mondom neked. Túl nagy póráz van neki engedve.
2017. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 20. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Itt milyen szánalnas emberek vannak -.-"

Már miért ne maradhatna barátságban az exével??

Kőbe van vésve hogy az exet utálni kell vagy mi a szar??

2017. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Az barátság ha szívecske van beállítva? Ex-szel, egyszerűen nem kéne kapcsolat, max felszínes ha új kapcsolatod van.
2017. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Tisztázd vele, hogy elvileg ti egy PÁR vagytok. Te is igyekszel olyan életet élni, úgy viselkedni, ahogy az elvárható, ő is próbáljon meg disztingválni.
2017. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát, nem szép dolog belerondítani egy kapcsolatba az exnek..!!! Nálunk a párom exe beköltözött!! másfél napra mert kivágta a pasija- nem tudta hogy én vagyok- megjelent hajnalban......pont nem voltam ott...

apám, azt az üvöltést a szomszéd is emlegeti máig is :DD

Kicsit elszakadt bennem valami. Szakítottunk is, tegnapelőtt, két év után...onnantól kezdődtek a problémák ill. indultunk meg a lejtőn!! ...ezek nem jó dolgok!

2017. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!