Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnánk ezt rendbe hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk ezt rendbe hozni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (mindketten lányok vagyunk) lassan 9 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást azonban az utóbbi időben rengeteg minden rontott a kapcsolatunkon. Egyikünk szülei sem támogatják a kapcsolatot így az összebújós,lelkiző dolgok elég nehezen kivitelezhetőek pedig érezzük mindketten hogy szükség lenne rá. Általában csak nyilvános helyeken engedik hogy találkozzunk ahol azért nem olyan egyszerű úgy lenni egymással mintha otthon lennénk. Ezek mellett nekem több pszichés betegségem is van amik miatt borzasztóan aggódik értem a barátnőm is és a család is. Természetesen azon szeretnék változtatni de ez az egész is nagyon rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Tudnátok esetleg valami tanácsot adni hogy ilyen körülmények között hogyan lehetne ezt az egészet rendbe hozni? Nem szeretnénk elveszíteni egymást mert mindkettőnknek nagyon fontos a másik.

Ja,és ő 18 éves én pedig 16.



2017. febr. 20. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha két ember szereti egymást, akkor nincs, ami szétválaszthatná őket.

A családod meg bocs, de álszent. Aggódnak érted, de ők akadályozzák meg, hogy esetleg valaki mellett boldog legyél. Köztudott, hogy a boldogság a legjobb gyógyír mentális bajokra.

2017. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a család valóban aggódik érted, akkor elfogadja a barátnődet is és arra törekszik, hogy minél kiegyensúlyozottabbá válj...

Jah, hogy mégsem? Ülj le a szüleiddel és mondd el nekik, hogy akkor is a lányokat fogod szeretni, ha a fejük tetejére állnak.

2017. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást, de szerelmes is vagy belé?
2017. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, aggódnak mert rengeteget fogytam és sokat rontott rajtam ez az egész betegség. Járok pszichológushoz akinél erről volt szó hogy majd beszélünk a szülőkkel hármasban azonban ez a beszélgetés a pszichológus kórházba kerülése miatt el lett halasztva. Én próbáltam a szüleimmel beszélni erről, és szépen lassan engedik hogy találkozzunk de csak nyilvános helyeken és még van szabva milyen idő közönként meddig.

És,igen,nagyon szeretem őt és szerelmes is vagyok belé.

2017. febr. 20. 17:59
 5/6 anonim válasza:
Csak régi módiak a szüleid és nem szokták meg az ien párokat mint ti és gondolom közre játszik hogy ő felnött te meg nem! De ha tényleg nagyon szeretitek egymást akkor egy idő után ugyis el fogadják majd a dolgot! A pszihés gondjaidra meg semmi féle képpen ne szedj gyogyszert ha nem akarsz függő lenni...
2017. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan miaz hogy csak itt-ott-ìgy-úgy engedik a talákozást? Mész és találkozol ennyi.vagy követnek és kukkolnak közben? Ha nem lehet nálatok és nála sem akkor biztos van 3.személy akinél össze futahattok. Ahol nem számit ha szeretgetitek egymást...értsd nem homofóbok.

Am nem ártan ha pszichológus is elmondaná a szüleidnek,hogy a család úgyan fontos de nem tud mindent megadni...egy boldog párkapcsi is sokat segit,ha tiltanak meg a többi az nem segìtség.

2017. febr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!