Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztem a barátnőmmel SOS?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel SOS?

Figyelt kérdés
Szóval két hónapja vagyunk együtt igazából egy hónapig szép és jó volt minden nem veszekedtünk vagy alig alig...de aztán van neki néhány fura dolga ami nem tetszik.Mondjuk hogy majdnem csak fiú barátja van...féltékeny vagyok de szerintem nem ok nélkül mert..az egyik az osztálytársa minden nap vele lóg és még délután is azt is mondta hogy átment hozzá meg a barátnőmhöz is át szokott menni a srác és néha együtt is tanulnak...ez engem zavar...aztán van még egy dolog...mindkettőnket meghívtak egy buliba...erre ő mondta hogy nem akarja hogy elmenjek mert hogy itt csak az osztálytársai lesznek stb...stb.....és ez elég rosszul esett mert azt gondoltam hogy akkor nem érzi jól magát velem mert normális ember ilyenkor mire gondolna...Volt még egy dolog az pedig hogy az egyik fiubaratjaval elment inni ugy hogy engem nem hivtak es azt mondta hogy kettesben akart vele lenni (ismerem a sracot) és ez is rosszul esett mert en ha elmegyek valahova akkor mindig elhivom elvezem a tarsasagat es igazabol nelkule nem is nagyon tudnam jol erezni magam...ugye ezeken problemaztam es veszekedtunk nagyon hulyen reagaltam le buta voltam vele (nem ugy veszekedtem vele mint egy uriember) es eleg rendesen megbantottam......azota eltelt korulbelul egy het....es nagyon megvaltozott...mashogy beszel velem .... Nem erdeklodik irantam stb....es. Kerdeztem hogy akkor hagyjuk a kapcsolatot...de o azt mondja dehogy o szeret...az a baj hogy nem erzem es nem is csinal olyan dolgot hogy erezzem sokszor alig ir inkabb mast csinal...mintha nem erdekelnem....en amikor tudok csak dumalni akarok vele de o nem.....legyszi ne kossetek bele a megfogalmazasrba egyaltalan nem az a lenyeg hanem hogy mit gondoltok.....mentheto a dolog....es ha igen akkor mit kene csinalnom....???
2017. febr. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ahogy leírtad az alapján nagyon úgy néz ki barátom, hogy a "barátnőd" teljesen normálisan viselkedik a korotokban elvártaknak. Vagyis nem veszi komolyan és bármikor elhanyagolja vagy úgymond megcsal más fiúkkal. De gondolj bele, hogy az életed hátra lévő részében valószínűleg majd egy nővel fogod leélni, jobb esetben. Én a helyedben rengeteg lányt kipróbálnék és élvezném a gyerekkorom, szabadon, kötöttségek nélkül, ahogy a barátnőd is teszi. Kötö
2017. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindketten tök éretlenek vagytok még, de választ adva a kérdésedre ez már szerintem nem menthető.
2017. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!