Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmet semmi sem érdekli?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet semmi sem érdekli?

Figyelt kérdés

Barátnőm a témák nagy része felé teljesen érdektelen módon viszonyul... Szeretek beszélni a történelemről, a mai társadalomról és azt érintő problémákról, politikáról, különböző életstílusokról, filozófiáról és pszichológiáról... Ő pedig maximum a napját ha elmondja, meg a tipikus alaptémák, amik a nagyon egyszerű emberek közt vannak jelen... Semmiről semmi véleménye nincs, maximum olyan amit bele beszéltek, de azt nem tudja miért gondolja úgy... Például a marihuana káros/jótékony hatásairól beszéltem neki egy bizonyos ok miatt, szóval ő kérte, nem csak elkezdtem pofázni, és megkértem, hogy egyetlen olyan dolgot mondjon, ami miatt megvetendőbb lesz az alkoholnál (amit nem ítél el annyira :)), nem volt rá képes, sőt egy rossz dolgot nem tudott mondani, mégis utálja, és mindenki aki használja a pokol tüzén kell égjen -.- és ez csak egy példa volt, mindennel kapcsolatban ilyen, teljesen vitaképtelen, nincsenek érvei egyetlen témában sem, csak csendben ül. Az elveihez pedig ok nélkül ragaszkodik...semmi valóságalapjuk nincs, de azoktól ő nem válik meg...


Szeretem, de ez rettentően idegesít, mert ez unalmassá tesz mindent... A szokásos rutin az az, hogy megnézünk egy filmet/egy Radics videót, szex, hülyéskedünk majd mindenki a maga útjára... Ezzel semmi bajom nem lenne ha nem szeretném, de úgy gondolom, hogy így valami mélyebb kapcsolatnak is kellene lennie, hogy ne csak testi, de szellemi úton is kielégítsük egymás vágyait...vagy én gondolom rosszul? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?? Még annyi, hogy több éves barátságból alakult át kapcsolattá...emiatt elkezdett hiányozni az az idő mikor még "csak barátok" voltunk...



2017. febr. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értem mit mondasz, ahogy látom téged értelmesebb dolgok érdekelnek, szereted ezeket a komoly, elgondolkodtató témákat a barátnőd meg nem is érti őket és nem is akarja megérteni, mert őt szimplán nem érdekli. Közös érdeklődés hiánya. Ezen szerintem nem tudsz változtatni, őt egyszerűen nem érdeklik ezek a dolgok és valószínűleg nem is fogják. Vagy elfogadod hogy nem közös az érdeklődésetek, vagy megmondod neki, hogy mit gondolsz és alakul valahogy.. Igazad van, nem csak testileg hanem szellemileg is benne kell lenni egy kapcsolatban. De nézd az ő szemszögéből is ; egyszerűen nem tehet róla hogy őt az ilyen dolgok nem vonzzák.
2017. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm első!

Már elmondtam neki, rengeteget beszéltünk(inkább beszéltem) erről, szóval nem a háta mögött gondolkozom itt mindenféléről. :) De nem tudom mit tegyek...elhatároztam, hogy nem foglalkozom vele, és keresek valami komolyabb társaságot, de akkor meg hiányzik... Igen nehéz eset vagyok ... :'D

2017. febr. 21. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jóval uninteligensebb hozzád képest. Ez egy ideig mehet így de szerintem egy idő után látni fogod ,hogy nemhogy nem tart sehova a kapcsolatotok , hanem egy vegetációs szinten fog megállni és a végén már csak szexelni jártok össze.


lehet ,hogy rossz , de el kéne gondolkozni azon ,hogy számodra ez így meddig megfelelő.

2017. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es!

Őszintén szólva...nagy a tudása korához képest, viszont felhasználni nem képes, ami miatt úgy érzem semmivel sem fogja még a távoli jövőben sem bővíteni a tudásom, amit én szeretnék, és két ember kapcsolatának alapjának tartok.

2017. febr. 21. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért nincs barátnőm mert 3 méter gyaloglás után már az intenzívre kéne menni..
2017. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel mit is szeretnél mondani? O.o
2017. febr. 21. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!