Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igényelnék tanácsot kérni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényelnék tanácsot kérni, mivel nagyon bizonytalan vagyok ?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy szülinapi bulin (novemberben) megismerkdetem (pár hónapja) Azóta irkodunk, igaz hogy nem minden nap, nagy-nagy időközönként- vagyis kb heti 1 alkalommal Idáig 2-szer voltunk randin a második randin volt ölelés semmi más, mondjuk nem is erőltettük, vagyis én nem eréltettem és az ő részéről sem tűnt annak Na és az a helyzet hogy hanem írunk akkor hiányzik, de meglehet hogy csak az hiányzik hogy valaki hímnemű rámírjon, nemtudom És az én részemről nincs meg az a bizsergés, az a + vagy hogy is mondjam, de én úgy halottam baratnőmtől hogy bejövök neki meg minden A mostani hétvégén is kihívott de nem mentem ki, kövi hétvégén is szerintem ki fog hívni, de és barátnőmnél leszek, ja és csak hétvégente tudnánk találkozni suli végett Azt kérdezem hogy most mit csináljak ha nem érzem vele kapcsolatban ezt a +, vagy még nem érzem, vagy csak nem akarom, de ha úgyhagyom a dolgot és megint megfutamodok (tuniillik én általában itt szoktam véget vetni a dolgoknak) akkor megint bánni fogom a dolgokat Ez lenne az első komoly kapcsolatom is, ha úgy alakul Szóval mit ajánlotok, mit lépjek? Bármiféle (jó) tanácsnak örülnék L/17

2017. febr. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hamarkodj el semmit!Ha véget vetsz az egésznek, akkor azt ugyanúgy bánhatod mint azt, ha beleugrasz az egészbe.Szép lassan, nyugodtan!Hagyd, hogy kiforrjon!Most még csak barátkozzatok!Ha viszont mindig visszautasítod, soha sem lesz belőle semmi.Persze ha nem is akarod, az más tészta.Csak nyugodtan! :)

F

2017. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szerelem tanács adó válasza:
Szánj rá 1 hétvégét és töltsétek eggyütt.
2017. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat :)
2017. febr. 22. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Már két randin túl vagytok és nem érzel semmit. Ő sem írogat túl gyakran. A barátnőid szerint tetszel neki.


Azt javasolnám, hogy várj. Vagy lesz szikra vagy nem, de mi értelme lenne egy ,,komoly,, kapcsolatot a semmire alapozni. Neked szinte semmit nem jelent ,,még,, Ő. Mi lesz akkor, ha elkezdtek járni, csak, hogy járj egy ,,hímneművel,, és ezzel elriasztod az igazit?


Most van esélyed ismerkedni (akár vele), beszélgetni kötetlenül. Ha nem érzed, hogy Ő kell, akkor mégis miért járnál vele? Ha akar csábítson el, dolgozzon meg érted! Ne legyél olcsó hús!


Drukkolok a jó döntéshez!


32N

2017. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!