Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, aki külsőre nagyon bejön, szerintem én is neki. A probléma az, hogy nem igazán tetszik, hogy minden buliban egy másik fiúval flörtöl. Ennek ellenére, -ahogyan írtam is- nagyon bejön. Szerintetek ettől a "kicsapongó" (nem így írnám, csak hát a moderált szóhasználat...) életmódtól meg tudna válni, ha kapcsolatban lenne?


Én is, ő is 16 évesek vagyunk.



2017. febr. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem igen :) Maximum csak tenni fogja a fejet a tobbi sracnak hogy veled van, de ebbol nagy bajod nem lehet :)

Hajra

16f

2017. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A külső csak egy dolog. Én többre értékelem, ha valaki igazi társ, aki nem azt lesi, hogy mikor tud mással ribulni.

2017. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Téged is megfertőzött a r1banc-szindróma, de próbáld meg leküzdeni! Ez egy gyógyítható betegség!
2017. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egy ilyen lány? Jól kinézőt bárhol találsz.

Jól kinézőt és normálisat viszont nem. De őket éri meg keresni, egy ilyen lányt minek?

2017. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Dugd meg az ilyen tobbet nem er
2017. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!