Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem akar kamerát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar kamerát kapcsolni szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Távkapcs sajnos lassan 5 hónapja szerintetek megsértődött valami miatt vagy megcsal
2017. febr. 21. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
nem éri el? elromlott kamera, ellopták összes ruháját aztán meztelenül nem akar ilyen perverz furcsa alakokkal kamerázni.
2017. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarja, hogy smink nélkül lásd. :( Szo szed.
2017. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Ha félénkebb lány, nincs elég önbizalma, akkor ezért nem akarja. Én is távkapcsolatban vagyok, és nagyon sokáig nem mertem se mikrofont, se kamerát kapcsolni, de az én barátom legalább megértő volt. Hiszen utáltam magamon mindent, a hangomat, ahogy kinézek... Ha meg kellett volna szólalnom, tuti, hogy zavarba jövök, nem tudok mit mondani, de ez egy idő után elmúlt. Ekkor jött volna, hogy kamerát is kapcsoljak, de kicsit kínos volt nekem, hogy csak azt lesi, hogy mikor kapcsolom be, mintha ez olyan nagy dolog lenne... Aztán bekapcsoltam, miután elég bátor lettem, de nem mertem megmozdulni, feszült voltam, csak azzal foglalkoztam, hogy mennyire hülyén nézek ki. Később ez is elmúlt.


Szerintem a barátnőd is hasonlóan érez, legyél vele türelmes, és ne gondolj egyből rosszra, mert az csak jobban elveszi az önbizalmát.


Nekem majdnem egy évbe telt, mire odáig eljutottam, hogy gond nélkül bekapcsolom a kamerát és a mikrofont is, és el tudom engedni magam. Sajnos vannak ilyen emberek, nekem valamilyen szinten szociális fóbiám is van, tehát nem csak a kamerával volt baj, hanem az életben is, remegni kezdtem, ha valaki nézett.

2017. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!