Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miről beszélgessek egy bulizós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy bulizós, egyszerű gondolkodású, hülyéskedős lánnyal, F14?

Figyelt kérdés

Sosem kezd bele semmi témába, olyan nehéz vele dumálni.

Ha kérdezek valamit, akkor általában 1-2 szóban válaszol és nem tudunk dumálni.

Többet veszekszünk semmiken mint dumálunk.

Miről beszélgessek vele? 13 éves, ém 14!


2017. febr. 22. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Beszélj vele arról, amit szeret.

pl ez lehet : zene, filmek sorozatok, könyvek, stílusirányzat, állatok, étel stb stb :D

szerintem ha megkérdezed, hogy melyik a kedvenc zenéje, vagy zenei múűfaja, és hogy miért, arra nem azt fogja válaszolni, hogy mert, vagy kérdezd meg hogy mit gondol az emokról, vagy rocskerekről, vagy gothokról :D

Sok szerencsét, és remélem segítettem :D

2017. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem is vagy 87178291200 éves!
2017. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A feudalizmusról, vagy a Gorbacsovi reformokról.
2017. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így nincs értelme egy kapcsolatnak, ne erőltesd a dolgot (ha csak nem szereted annyira, hogy ne tudj nélküle élni, amit kötve hiszek). Még nagyon fiatalok vagytok mindketten, még csak most fogjátok elkezdeni megtalálni önmagatokat.
2017. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a szexről.Arról hogy milyen lenne ha szeretkeznétek.Ez minden lánynak tetszik,erre vár.
2017. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóláshoz (#5): ne, kérlek ne hallgass rá. Nem ettől lesz érettebb a kapcsolat. Ha 13 évesen ezt tapasztalja, akkor mindig azt fogja gondolni, hogy egy párkapcsolat a szexről szól, és ez egyáltalán nem így van.
2017. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a 3-4 közös dolog már kifújt, ezekről már beszélgettünk.

Ő nem nagyon kérdez vissza, csak röviden válaszol.


Miről beszélget általában egy 13 éves egy kapcsolatban a pasijával?

2017. márc. 5. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!