Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác aki bejön, és én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki bejön, és én is bejövök neki. Már csak annyi a probléma, hogy barátnője van. Kit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már elég hosszú ideje bejön nekem egy srác, és én is bejövök neki. Ezt onnan tudom, hogy elmondta. Azt viszont ne kérdezzétek utána hogyan nem jöttünk össze, én se tudom. Teltek a hetek, egyik nap azt éreztem hogy érdeklődik irántam, másnap meg mintha nem is léteznék számára. Kb két hete barátnőt szerzett. Ez idő alatt nem igazán beszéltünk, elég magam alatt voltam. De most elkezdett újra maga köré csavarni és bókolni, miközben ott a barátnője. (Csak úgy mellékesen, a barátnője nem épp foglalkozik a sráccal, titokban akarta tartani a kapcsolatukat, de nem szólt, ezért mindenki megtudta, és nagyon közömbös vele. Szegény srác próbál vele beszélgetni meg odamenni, de a lány egyből lerázza)


Nos, ti mit tennétek a helyemben? 16/L



2017. febr. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy nem fog tetszeni , de ne kavarj be a kapcsolatukba. Teljesen mindegy ,hogy milyen vagy milyennek tűnik a számodra. Nem a te dolgod. Te se örülnél ha valaki megpróbálna titeket szétszedni.
2017. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Ami azt illeti én sem avatkoznék bele a kapcsolatukba. A srácot pedig döntés elé állítanám, hogy válasszon. Bár ha a barátnője mellett neked bókolgat akkor nem hiszem, hogy akarnék tőle valamit. Nem ismerem, szóval nem mondom megbízhatatlannak, de nálam nehezen alakulna ki egy ilyen emberrel a bizalom.
2017. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lili te vagy az?
2017. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!