Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap bevallotta az egyik osztálytársam a közös messsenger csoportban hogy szerelmes belém és járhatnánk-e én meg azt mondtam hogy nem itt kéne megbeszélni.( Én is szerelmes vagyok belé) Az egyik barátnőm az osztályból meg mondta neki hogy akkor beszéljük meg a fiú meg azt mondta hogy járunk. Az utolsó óra elött meg mondta az egyik osztálytársam neki hogy szerelmes vagyok belé és járni szeretnék vele. Aztán utolsó órán amikor észrevette hogy nézem mosolygott és a szemembe nézett. Ma nem történt semmi csak sokszor nézett. Szerintetek akkor most mivan és mit csináljak?

A válaszokat előre is köszi.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. febr. 23. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá privátban és kérdezd meg tőle is hogy akkor most mi is van? Kérdezd meg az ő álláspontját, hogy ő hogyan látja most a dolgokat.
2017. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekek vagyok még. Szerintem ígyis-úgyis „összejöttök”, de az igazi járás fogalmát idősebb korban ismeritek meg. Sokan még felnőttem sem tudják, mit akarnak. Egyébként hány évesek vagyok?
2017. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háát jó megpróbálom. Köszi a választ.
2017. febr. 23. 19:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 14 lettem januárban ő májusban lesz 14
2017. febr. 23. 19:28
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
Ha már ennyire konkrétan tudjátok, hogy mindegyikőtök akar valamit a másiktól akkor nem az lenne a megoldás, hogy többet vagytok együtt, beszélgettek, nyittok a másik felé és később összejöttök? Ha ennyire egyértelmű akkor lépni kellene. Nem pár méterre tőle megbeszélni a haverokkal, hogy mi van - ez viszont nekem is gyerekes viselkedésnek jön le, már ne haragudjatok. A szemezgetésen kívül is lehetne konkrétabb dolog, bár aranyosnak találom, hogy órán is a másikkal vagytok elfoglalva. :3 :D
2017. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt szeretném hogy többet legyünk együtt még minden ezért holnap ráírok messengeren. Köszi a válaszokat:)
2017. febr. 23. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Élőben nem megy?
2017. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!