Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez nagy korkülönbs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy korkülönbség vagy ideális?

Figyelt kérdés
A lány 17 én pedig 19 vagyok. Mondták páran, hogy szerintük fiatal hozzám szerinten viszont ideális.

2017. febr. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Egyébként meg nem kell mások véleményével foglalkozni. Ha neked ez ideális, akkor ideális.
2017. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom 20, én meg 17. Kb. a fél év alatt, amióta együtt vagyunk senki sem szólt meg, hogy nagy lenne a korkülönbség.

De tényleg nem kell foglalkozni mások véleményével, csak peregjen le rólad ;) + ha még te is ideálisnak érzed, akkor mi a kérdés? :D

2017. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne az számítson, hogy mások mit mondanak. Eddigi legjobb és leghosszabb kapcsolatom egy olyan lánnyal volt, akivel majdhogynem senki szerint nem illettünk össze.

Az számítson, hogy ti jól érezzétek magatokat egymással, és meglegyen az összhang.

Egyébként meg nehogy már 2 éven akadjunk fenn... mi lesz a következő, túl fiatal, mert 3 hónappal fiatalabb?

2017. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :)
2017. febr. 24. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy, dehogy nagy! :) Teljesen jó! :)
2017. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!