Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most csak viccelt vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak viccelt vagy mi van? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval novemberben jött egy fiú az osztályba és előszőr hozzám se szólt aztán egyre inkább közeledett hozzám bókolt, mellettem akart űlni meg ilyenek. Szerdán reggel a közös messsenger csoportba bevallotta hogy szerelmes belém régóta és megkérdezte hogy járhatnánk-e én azt mondtam hogy nem itt kéne megbeszélni. Nem beszéltük meg. Aztán suliba mondta tneki egyik osztálytársunk( az egyik barátnőm)hogy beszéljük meg most erre ő azt mondta hogy megbeszéltük járunk. Aztán mondta a neki az egyik osztálytársam hogy én is szeretnék vele járni és szerelmes vagyok én is belé. Azóta szinte rám se nézett. Most írjak rá hogy mit akar vagy mit tegyek? És ha ráírok mit írjak?

Előre is köszi a válaszokat.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. febr. 24. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Már kiírtad egyszer ezt a kérdést, lol.
2017. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne írj rá, várd meg, hogy ő írjon vagy beszéljen.

Egyébként nem értem, hogy kettőtök kapcsolatába hogy kerül egy harmadik és miért ő a hangadó???

2017. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*ülni

L

2017. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki. És nem került senki harmadik kettőnk kapcsolatában. A barátnőm azt mondta neki hogy a fiú és én beszéljük meg.
2017. febr. 24. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen kellene ezt megbeszélni vele, nem a a barátokkal üzengetni meg hasonlók.
2017. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat.
2017. febr. 24. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszadozott. De ez csak személyes vélemény és remélem nem igaz.
2017. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából szerintem látszik rajta hogy tetszem neki:)
2017. febr. 24. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

"Aztán mondta neki az egyik osztálytársam, hogy én is szeretnék vele járni és szerelmes vagyok én is belé."

Ezt te írtad, kérdező. Akkor miért mondod, hogy nincs harmadik szereplő?

2017. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!