Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretett valójában? Veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett valójában? Veletek volt már ilyen? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés

Barátommal majdnem 1 hónapja lennénk együtt !!

de hol kezdjem :D mikor megismertem akkor ugy volt h csak barátok lehetunk... de idővel kiarcolta magának és megszerettem !! ... egy ideig minden jól ment ! de pár napja észre vettem hogy egyre kevesebbet beszélünk este mikor elköszön semmi szerertlek csak jóéjt szia :) ! meg általános válaszai ( okis ennyi oke rendben ) leírtam neki amit érzek hogy érzem távolodik tőlem elhidegül stb. erre ő ( én is rájöttem ) és hogy nem tudja hogy mit akar... szeret de nem úgy mint a legelején ! felfogtam ! de tegnap kérdeztem ujbol hogy szeret e még az volt a válasz :picit... de jott a mai nap erre mondta hogy ő kiábrándult belőlem s ogy tartsunk szünetet vgay a nem lehet akkor haggyuk az egészet !! így bocsi meg egy puszis smile... erre mit leeht mondani ?? eggyik naprol a masikra elmúlik a nagy szeretet ? szerelem ?? bocsi ha helytelenül írtam scak még mindig nem fogtam fel a helyzetet én szen vedek ő nem könnyen vette .. nem ahajlandó a szemembe mondai sem !


2017. febr. 24. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki igazán szeret téged az nem múlik el ennyi idő alatt, ez csak egy kifogás volt. Nem tudom mi lehet az oka, lehet még ő maga se.
2017. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd le azt haggyad békén. Mindent elárult ezzel a dolgaival akkor mit vagy kiváncsi rá meg egy hónap?? Jajj te lány. Nem tudom hány éves vagy de mindegy is hisz a lényeg az hogy szóba ne állj többet egy ilyen gyökérrel. Nehogy belemenj ilyen szünetes hü*lyeségbe se. Keress újat barátnőzz csavarogj sulizz stb...
2017. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) amugy 17
2017. febr. 24. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy akkor már annyira fiatal azthittem 14 korul vagy édesem tényleg haggyad azt nem érdemli meg ez a se**gg hogy ránéz. Legyen büszkeséged hidd el olyan rosszul fogja magát érezni ahogy te most . De ha meg engedsz neki eléri a célját teljesen megaláz hü*lyének néz és ő ettől jol erzi magat.
2017. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonlo helyzetben voltam mint te. Csak férfi vagyok és fél év utan.

Ugy hogy csatlakozom az elöttem szolokhoz.

2017. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!