Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti csaltátok már meg a barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csaltátok már meg a barátotokat?

Figyelt kérdés
Barátommal két éve vagyunk együtt, nagyon szeretem csak néha már unalmas meg monoton az egész. Mikor egy évesek voltunk akkor megtetszett egy srác, aki szájra puszilt. Ezt nem tartottam megcsalásnak. De már nem beszélgetek azzal a sráccal, így újra minden jó lett. Most pedig megint kezd ellaposodni az egész és elkezdtem flörtölgetni egy sráccal akivel egyszer csókolóztunk. Nem akarok tőle semmi többet mert a barátomat szeretem de még is valahogy jól esett a dolog. Szerintetek ez elfogadható? Vagy mit tegyek?:/ 17/L

2017. febr. 25. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem már a szájrapuszi is megcsalás. Pláne a csókolózás. Tehát kétszer is megcsaltad a barátod.

Két lehetőséged van:

Vagy megpróbálod feldobni a kapcsolatotokat és elmondod a barátodnak hogy unalmasnak találod.

Vagy továbbállsz.

2017. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet túl korán léptem be egy komoly kapcsolatba.. De még is nagyon szeretem és nem akarok vele szakítani.
2017. febr. 25. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont elmondod neki hogy unalmasnak találod a kapcsolatotokat. Szervezzetek új fajta programokat ,amit eddig még nem csináltatok. Ha van a közelben valami kilátó szerűség menjetek el oda.

Csináljatok olyan dolgokat amjt akkor amikor összejöttetek. És soha többé ne csald meg. Az semmire sem megoldás.

2017. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott már tényleg nagy problémák lehetnek,ha más fiúk után vágyakozol.

Egyetlennel kell tökéletesen működnie a kémiának, és ha az nem a mostani pasid - akkor ti ketten max. jó barátok vagy lelkitársak vagytok.

Mondd meg neki,hogy nem működik tovább vele a dolog.

Az sem lenne jó,ha úgy éreznéd,hogy hozzá vagy kényszerítve, de abban se keresd a vigaszt,hogy más pasikkal flörtölsz/smárolsz, mert ezt már egy vulgárisabb műfajnak szokták nevezni...

2017. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van😣

Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 25. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!