Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 év sok?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok a fiú pedig 19-20. Ez így sok?

2017. febr. 27. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Működhet, ha elég érett vagy 15 évesen, de mint minden ilyen kérdésnél, itt is leírom, hogy vigyázz, mert lehet többet vár el a kapcsolattól egy 20 éves, mint mondjuk te.
2017. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megoldható, de mint az első is én is elmondom neked, hogy nagyon helyén kell kezeld a dolgot, mert lehet, hogy te csak randizni, ismerkedni akarsz, lehet, hogy ő sokkal többet.
2017. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez a helyzet velem, ugyanebben a korban. És egyet értek az előttem szólókkal, de szurkolok neked :))
2017. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem ítéllek el, de sztem 16 év alatt ne feküdjetek le mert lehetnek belőle jogi gondok
2017. febr. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!