Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak én agyalom túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én agyalom túl?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csajom akivel úgy egész cool minden de vannak viták is és az a bajom nagyon féltékeny vagyok egy régebbi esett miatt ahol az a story, hogy megismetem ezt a kis csajszit elvittem randizni kaja pia meg minden és 1 hónap múlva mint kiderült rohadtul egy másik csávóval is kavart bár ő szerinte csak randizott ezért egy jó 3 hónapig nem beszéltem vele de ő csak írogatott és végül most összejöttünk és tök aranyos meg cool minden de folyton olyan szarságokat lök nekem amin kiborulok pl Twoora folyton tolja fel a képeket mert szerinte az jobb, mint fb és csak likeok miatt csinálja mikor rá kérdek . Na szerintetek a frankót mondja vagy átakar baszni ? Ha meg átver , hogy jöhetnék rá mielőtt félre megy ?

2017. márc. 5. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben szakitanek vele...aki ilyeneket csinal...hat nen hiszem h te lennel az wgyetlwn fiu az eleteben en szinte biztos vagyok benne h irogat fiukkal.de persze ne az en valaszombol indulj ki.lehet tulsagosan is negativ vagxok.es ihen tudom h ez erzelmileg nagyon nehez

15l

2017. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Spanomnak van twooja és megnéztük azt írja több,mint 30 napja nem volt fent nem tom ez mennyire igaz infó
2017. márc. 5. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Nem féltékenykedni kell, hanem olyan pasivá érni, hogy eszébe se jusson a csajnak, hogy más is létezik rajtad kívül.
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Keito válasza:

Lehet, hogy féltékeny típus vagy, amit meg kell próbálnod önmagadnak kezelni, de ha a leírtak igazak, akkor ez esetben nem (csak) féltékeny vagy, hanem egyszerűen és megalapozottan félsz. Félsz, hogy ismét előfordul az, ami már megtörtént, félsz, hogy megalázó helyzetbe kerülsz, ami viszont nem a te fogyatékosságod okán, hanem a partnered súlyos emberi alávalósága miatt következhet be. Tény hogy törekedni kell arra, hogy jobb ember, jobb férfi légy, ezt jó, ha életed végéig szem előtt tartod, de emberi méltóságod már akkor is van, amikor csak elindulsz ezen az úton. Ezt sértette meg a jelenlegi barátnőd. Akkor is megsértette, ha túl féltékeny vagy és ez kizárólag őt minősíti. Tanulni kell a hibáidból, de látnod kell a másikét is, ami esetedben mesze súlyosabb, még a te esetleges féltékenységednél is. Az ismerkedés alatti állapotodat, személyiségedet, tulajdonságaidat, külső adottságaidat ő is láthatta, felmérhette, volt lehetősége elutasítani a közeledésedet, de ha megfeleltél neki úgy, ahogy akkor voltál és ezzel együtt közeli viszonyt létesített veled, akkor a későbbi ilyen irányú hivatkozásaival csak a gerinctelenségét akarja elfedni, annak okát rád hárítani. Röviden:

Először hátba szúr, utána arcul köp.

Kerüld el az olyan embert, aki már tanújelét adta a megbízhatatlanságának, (ami nehéz, mert ilyen a többség) és ügyelj arra, hogy közeli kapcsolatba se kerülj az ilyenekkel. Kisebb lesz a társaságod, de emberek köz fogsz élni.

2017. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!