Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Nalatok teljesen kizaro...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok teljesen kizaro ok egy kapcsolatra, ha egy lany dohanyzik?

Figyelt kérdés
Ha maga a lany nem csunya, szep arcu, nem elhizott, kedves, odaado, joszivu es összesegeben rendbe vannak a belsö tulajdonsagai. Tudnatok igy szeretni, elfogadni egy lanyt, belevagni egy kapcsolatba?

2017. márc. 6. 10:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Butaság ez alapján ítélkezni.Engem nem zavarna.A belső rendben, a külső is és a kisugárzás is akkor mindegy, hogy dohányzik-e vagy nem.Ettől nem lesz senki se jobb se rosszabb. :)

Mellesleg én is dohányzom. :)

F

2017. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 MKzoltan ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyes válaszomat kiegészítem azzal, hogy remélem azért nem 14-15 évesen dohányzol. :)
2017. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Nalam abszolut kizaro ok, mert olyan budosek a dohanyosok hogy nem tudok masfel meternel kozelebb menni hozzajuk.


Csokolozni meg olyan lehet mint kinyalni egy hamutartot, szerintem ott hanynam el magam.


Undoritok.

2017. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
nálam is kizáró ok, undorodom a mellékhatásaitól, magát a dohányzást pedig a világ egyik legértelmetlenebb dolgának tartom.
2017. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyit dohányzik.

Ha időnként elszív egy-egy szálat, az egyáltalán nem zavar.

De ha rendszeresen napi 1 dobozzal elszív, az már gáz. Nagyon egészségtelen is, és az már olyan mennyiség, hogy beivódik a ruhájába, hajába.

2017. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
zavarna, de hát ez legyen a legnagyobb gond.
2017. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Kizáró ok.
2017. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
nem kizáró ok. egyáltalán nem az. csak van némi korlátozás. nem jöhetsz a közelembe ha dohányzol, nem lehetsz füst vagy dohányszagú, nem csikkezhetsz, bent nincs dohányzás, és bírnod kell a sportot is. a többit lexarom.
2017. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én is dohányzom, szóval nem.

17/F

2017. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!