Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Annnyira tanacstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annnyira tanacstalan vagyok. Ti mit tennetek a helyemben? (bovebbeb lent)

Figyelt kérdés

Na szoval

Van egy fiu aki szerelmes belem es ezt mar millioszor elmondta nekem hogy o tobbet szeretne mint baratsag..

Viszon itt jon a problema hogy en most vagyok 8.os es jovore uj suliba megyek ahol tipikus fiatal lanykent kivancsi vagyok az ottani sracokra:) de ugye ittvan most ez a fiu aki a leheto legedesebb velem (a kulseje nemigazan jon be) es annyira jo vele beszelni de egyszeruen felek vele talizni mert nemigazan akarok belebonyolodni mivel jovore ott a sok uj srac akiknel helet a kulseje es tetszene nekem:( viszont ezt a fiut nagyon sajnalom vissuautasitani de megis felek vele osszejonni mert hat mivan ha a kulso miatt az uj suliba mwgtetszik valaki mas?

Mit tanacsoltok?

14L 17F



2017. márc. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mond el az igazat, hogy fiatal p'csa vagy aki még sok faszra kíváncsi. Meg fogja érteni.
2017. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

"Mond el az igazat, hogy fiatal p'csa vagy aki még sok faszra kíváncsi. Meg fogja érteni."


Én is csak ezt tudom írni :D

2017. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam nemrég, szerintem ne kezdj bele ebbe az egészbe, mert nem lehet úgy elkezdeni egy párkapcsolatot hogy a másik fél külsőleg hidegen hagy. Szerintem fiatal vagy még, ráérsz. 😊 És ha ő szerelmes beléd te pedig vacilálsz akkor ha esetleg összejönnétek, mindig benned lenne az az érzés hogy, ő jobban szeret mint te őt (bizonyos esetben lehet hogy ezért bűntudatod lenne) és mindig ott bujkálna benned az a dolog, hogy belsőt és a külsőt együtt véve lehet hogy nem ő a tökéletes személy számodra.

Én azt tanácsolnam hogy maradjatok barátok, mi is így tettünk. 😊

Ui.: Ez az én véleményem, remélem tudtam segíteni. 😊

2017. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom 3.:*
2017. márc. 13. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És azt se feledd, hogy sok békát kell leszopnod ahhoz, hogy valamelyikből királyfi váljon:D
2017. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!