Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok ilyenkór mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok ilyenkór mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
az egész úgy kezdődött hogy van egy oszt.társam ő 14! tegnap az ünnepség után elhívott mert azt mondta: "a nővéred mondani akar valamit gyere"

2017. márc. 15. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben légyszíves!
2017. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elmentem vele a büfémögé mert ott van egy kis helyiség!

Mondta hunyjam be a szemem! Behunytam ... Megcsókolt! életem első csokja volt! rosszúl reagáltam nagyon! Pofon vágtam mert megijedtem... nem tudom hogy mit gondol rólam.. tetszik nekem is ő de nem merek most egyeltalán szóba állni vele mert szégyellem magam...

2017. márc. 15. 10:40
 3/11 A kérdező kommentje:
itt van bocsi csak nem tudtam oda mennyit tudok írni kérlek segíts ha tudsz :(
2017. márc. 15. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Feltételezem te vagy a lány.Jobbik esetben. :)

Bejön neked, ő pedig tuskó volt.Egy megoldás van.Beszéld meg vele!Mondd el, hogy mit érzel és azt is, hogy ez így tapintatlan volt, lassítson!

2017. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a lány bocsánat hogy nem írtam meg csak eléggé kétségbe vagyok esve..
2017. márc. 15. 10:48
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Osztálytárssal sose kezdj! Ez meg mi már, hogy állítólag a nővéred hív és még be is mész vele egy kis helyre. Kéri hogy hunyd le a szemed... Ez tökre logikus volt hogy mit akar! Na meg persze örülj, hogy csak megcsókolt és nem erőszakolt meg! Bocs hogy így reagálok, de 13 évesen nem mentem sehova be pasival, és nem hunytam be a szemem, hanem gondolkodtam! A barátnőimmel sose hagytuk el egymást, mindig együtt mentünk mindenhová, akkor is, ha a testvérünk hívott! Pasival sose hagytuk egymást kettesben, 13 évesen meg oszt pláne. Sajnálom, de így 23 évesen ez a véleményem. Ne ezzel foglalkozz, hanem azzal, hogy megbeszéld vele a dolgot úgy, hogy a barátaid a közelben vannak vész esetén, mert sose tudni ki mit akar...
2017. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem sokára 14 vagyok! És értem meg neked gondolom mivel te már felnőtt vagy több az élményed illetve többet tudsz mint egy 8.as ! Persze így belegondolva már én se mennék bele!amúgy a nővéreset azért hittem el mert már volt olyan hogy a nővérem az egyik osztálytársamon keresztűl üzent
2017. márc. 15. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Most már lényegtelen.Reméljük tanultál az esetből.A sráccal meg mindenképpen beszélj, ha bejön, ha nem.Ahogy említettem, mondd neki, hogy ez tapintatlanság volt és, hogy ne siessen ennyire.Bátor cselekedet volt tőle, de azért legyél óvatos, főleg egy ilyen indítás után!

2017. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Jol tetted hogy pofonvagtad, tanul belole.


Inkabb keruld az ilyet, te is jobban jarsz.

2017. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben
2017. márc. 15. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!