Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19éves lányként gond szerintet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves lányként gond szerintetek, ha az idősebb srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem azt vettem észre magamon,hogy sokkal jobban tetszenek a az idősebbek. Nem gondolok itt 20év korkülönbségre,de 10év simán belefér. És nem vagyok apakomplexusos. Mielőtt bárki ezt mondaná. Csupán nem tudom mért van ez. Sokkal jobban megfognak az "idősebb" pasik.

Valaki van még így ezzel?



2017. márc. 18. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oh,ez még nem vészes,igazából emberfüggő :)

19/L

2017. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj.

Szüleim idejében (nem, az még nem a középkor :D) teljesen normális volt egy 5-10 éves, vagy akár több korkülönbség.

2017. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz csajok.Csak kezdtem egy kicsit megijjedni,hogy jobban felfigyelek az érettebbekre. Mert tényleg már szinte a velem egykorú srácokra rá se nézek. Sokkal jobban kijövök beszélgetni is az idösebb korosztállyal. Nekik a felfogásul is másabb. Szerintem! Persze nem mindenkinek,de sokuknak igen.
2017. márc. 18. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
szia :) 34f vagyok es en meg mindig joval fiatalabbat kerestem.
2017. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Darklucky ***** válasza:

Teljesen természetes, a mai fiatalok gyerekesek, beképzeltek, igaz ez vonzó a csajok egy bizonyos rétegének mert "izginek" találják ezeket, viszont amit igazán keresnek a nők az egy határozott férfi, biztos jövedelemmel ( biztonságos anyagi háttér ) és normális, reális jövőképpel. Ezért is van az hogy a 20 éves nők leginkább 5-10 évvel idősebb férfiakkal jönnek össze.


26/F

2017. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

19 évesen nem lány vagy, hanem nő. És a tini kapcsolatok helyett a felnőtt részbe kellene írnod. Vagy gyereknek tartod magadat?

20N

2017. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!