Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az nem baj ha nem illünk össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem baj ha nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szerelmesek vagyunk, de nem venném biztosra hogy járunk de alakul.

Az nem baj ha nem illünk össze?

-Én csendes vagyok és figyelek órán de ő nem bír nyugton maradni

- Én nem vagyok olyan menő, ő a suli eggyik legmenőbb embere

-Én 165 cm vagyok ő meg legalább van 180

- Nekem cuki arcom van ő meg legalább 2 évvel idősebbnek néz ki

Így érdemes lenne járni? És így még lehetnénk jó pár?

A válaszokat előre is köszi.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. márc. 20. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért az gondolod csak az illik össze akik ugyanolyanok?

Na ne hülyéskedj már...

nagyon fiatal vagy.

2017. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kb semmiben sem hasonlítunk legfeljebb abba hogy mindketten szeretünk hülyéskedni, meg barna a hajunk.
2017. márc. 20. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Bmeg csak en nem tudom hogy sirjak vagy nevessek ezen a kerdesen??

Az a 4 dolog kb jelentektelen max a hulyeskedes dw mivwl csak hezedikes ertheto hogy nem a tanulason jar az esze, de ha te ilyenek alapján keresel párt akkor még varj vele boven...

2017. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ezek alapján keresek párt.... És légyszi a rendes válaszokat írjatok.
2017. márc. 20. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
az ellentétek kiegészítik egymást
2017. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki hasznos választ adott annak köszönöm.
2017. márc. 20. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ellentétek nem vonzzák egymást, nézz utána kedves utolsó ha nem hiszed, mivel pszichológusok és kb mindegy egyéb kutató aki valamilyen szinten az emberi aggyal foglalkozik egyet ért abban, hogy két azonos ember tovább marad együtt, de józan paraszti ésszel is, melyik a jobb kapcsolat? AHol egyetértés van? vagy megértés? Nyilván kell mindkettő, de ha olyan nagy ellentétek akkor rohadról nem egészitik ki egymást és nem NEM Hagyom k*va szó nélkül mert elegem van, hogy valaki aki kicsit sem nézett utána ide bök valami oltári világi hülyeséget a normális válasz értelmezésére meg képtelen a kérdező és ezért sem szabad neki kapcsolat, ha már ilyenekben elakad, akkor foglalkozzon mással
2017. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Normális" választ?

Erre nem lehet...

2017. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!