Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem a barátnőm, mert februárban még megsértettem egy meggondolatlan kijelentésemmel és mostanában sokat veszekedtünk. Természetesen bocsánatot kértem még akkor tőle, elfogadta. Aztán rá 1 hétre elkezdett flegma lenni velem, bunkó stb. Megváltozott. Kérdeztem mi a baj, beszéljük meg, ő mondta, hogy alapjáraton ilyen, csak nem láttam a rózsaszín köd miatt. Tavaly augusztusban jöttünk össze. Ő mondogatta, hogy szeret, de nem tudja mi van vele. Ha hozzábújtam, csókoltam nem mindig tetszett neki. Van egy baráti társaságom, akikkel terveztünk közös programot, és akkor még ő rá is számoltunk. Ő ezután is eljönne velünk, és ráadásul még korrepetálna matekból. Állítása szerint már nem szeret. De akkor ez mégis mi? Miért jönne velünk, miért korrepetálna? Szerintetek van még esélyem, hogy rendbehozzuk ezt? Keressem vagy hagyjam? :(

2017. márc. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
mit mondtál neki ettől függ hogy hagyd e
2017. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég sértő volt, tulajdonképpen az édesanyjáról mondtam 2 szót, ami teljesen valótlan...
2017. márc. 20. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy már nem szerelemes, még nem kell megutálnia téged. Elmehet olyan emberekkel, akikkel jól érezné magát, tőled függetlenül, az, hogy a barátaid, jelenleg lényegtelen, csak azért, mert nem vagytok együtt, még nem kell kerülnie, vagy gyűlölnie téged. Korrepetál matekból, mert rossz vagy benne, ő meg jó belőle. Ezt amolyan "maradjunk barátok"-nak hívják. Ha azt mondja, hogy már nem szeret, és még az anyját is szidtad (miért?) akkor nem hiszem, hogy sok esélyed lenne.
2017. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dühös voltam, és meggondolatlan kijelentést tettem. Ezt tudja ő is. Amikor utoljára találkoztunk, ő azt mondta, hogy szerinte vannak olyan problémák a kapcsolatunkban, amiket nem tudunk megbeszélni, hiába is akarjuk. Pár napja rám írt, hogy a közös képünket szedjem le a Facebook-ról, holott ő neki is fent van még. Aztán elterelődött a téma a korrepetálásra, és nem is érdekelte utána. Pedig eddig bármi volt, harcolt az igazáért, és azért, amit ő akart.
2017. márc. 20. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Előtte szó volt arról is, hogy nagyon keveset találkozunk (heti 1-2) és kezdünk elhidegülni egymástól. Lehet, hogy elhidegültünk teljesen, és ezért szakított?
2017. márc. 20. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű. Heti 1 nap semmi. Aztán ha azok a találkozások nincsenek minimum 2 órásak... Szerintem 4x simán találkozhat egymással egy héten két szerelmes tini.
2017. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mar nem nagyon lehet helyrehozni :( ha a csaj nem olyan akivel ezt meg lehet beszelni akkor hadjad... megprobalni persze lehet, de ha az elozo kapcsolat nem volt tul jo az mar nem is lesz teljes. De legyetek baratok termeszetesen o is baratkent tekint mar rad es legalabb lesz egy jo baratod es legkozelebb keress olyan csajszit akivel oszinten meg tudsz beszelni mindent ;D
2017. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!