Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már lassan 3éve vagyunk jóba, beszélő viszonyba voltunk mindig de az utóbbi időbe sokkal közelebb kerültünk egymashoz barátság téren is, bar en mindig is többet akartam tőle, mindig a kedvébe járok kedveskedek vele, aztán felhoztam neki a témát hogy milenne ha több is lenne köztünk barátságnál, erre ő azt mondta hogy "nem tud túllépni a barátságon". Nemtudom mitkéne tennem, lehet nála esélyem valaha is, vagy inkább szépen lassan szüntessem meg vele a kapcsolatot, hogy túl tudjak rajta lépni és ne minden lányba őt keressem.

2017. márc. 21. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Barátságot ne dobd el,nagy kincs .

Ne lépj rajta túl! Legyél ferfi, növessz tököt, és fogadd el, nem minden lánynak jössz be, kemény hím létedre sem !

Ez van :) de egy jó barátot ne dobj el, azért mert gyenge vagy :)

2017. márc. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt bevezik "Friendzone"-nak pajtikám. Ne próbálj túllépni, majd előbb-utóbb úgyis minden renbe jön. :)
2017. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Úgyis mimden rendbe jön" Hát azért a friendzoneból nehéz kimászni.
2017. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Marad a Gina XD
2017. márc. 22. 01:06
 5/5 anonim ***** válasza:

"aztán felhoztam neki a témát hogy milenne ha több is lenne köztünk barátságnál,"

Ezzel az a baj, kérdező, hogy az érzés, az érzelem nem elhatározás, megbeszélés kérdése. Nem felhozni kell, hanem a viselkedéseddel meggyőzni őt arról, hogy te vagy a legfa52ább csávó a világon.

2017. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!