Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért tette ezt? Hülyeség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt? Hülyeség amit akarnék?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal..hogy olyan srác vagyok akinek nagyon gyorsan nagyon erős érzelmei alakulnak ki..iránta is ez volt..de ugy tunt viszonozza..


Van egy lany..alig 3honapja ismerem es csak 1-et voltunk együtt...nagyon gyorsan megkedveltuk egymást es hihetetlen jo barátok lettünk..de egyszer csak számomra ez átalakult. Ezt el is mondtam neki,kicsit furcsán fogadta de azt mondta hasonlóan érez..nagyon boldog voltam vele es azt hittem ő is az..amikor látszott rajta hogy nincs jo kedve mindig próbáltam megvigasztalni...de az utobbi napokban elhidegult tolem..azt mondta ugy érzi hogy nem erdeklem, nem érez semmit es nem is találkoztunk aznap mert lemondta...azzal az indokkal hogy nincs kedve hozzám... vegul este Facebookon keresztül leírta hogy semmit nem érez irántam már.. (pedig az elképzelhető dolgok közül mindent megtettem hogy érezze hogy szeretem es fentartsam az érdeklődését..)es hogy nem akar elvesziteni mert nagyon fontos vagyok neki..de nem akarja hogy egyutt legyünk... teljesen megszakadtam mert a világot jelentette számomra es az egyetlen szeretet forrásom volt...de en nem birok ezek utan CSAK barátként tekinteni ra ugyhogy végleg elköszöntünk...nem engedte hogy találkozzunk utoljára pedig számomra megnyugvás lenne ha a szemembe tudna mondani a dolgokat. Rengeteg kerdes merült fel bennem..es arra gondoltam hogy "meglepem"azzal hogy ma sulijahoz megyek mikor végez...es felteszem a kérdéseim..rossz otlet? Hagyjam vegleg? Vajon el tudom felejteni? Találhatok masik lányt akit igy tudnék szeretni? Őt is csak hatalmas szerencsevel a barataimon keresztül ismertem meg...



2017. márc. 22. 08:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy kérdést elfelejtettem..hogy tudnám elfelejteni?
2017. márc. 22. 09:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nehezen fog menni :/ majd idővel, a lányok ilyenek, mindég többet akarnak, azt hiszik, ha nem tesznek bele semmit egy kapcsolatba , hogy az működik...

Ez persze nem így van , mindég az kell nekik aki kíván gyurva,legalábbis vékonyabb, és elviszi a pic.sajat ide oda, aztán oda adják magukat neki ... Végül pedig sírnak hogy mért hagyták ott őt...

Majd hozzászoksz ... Kevés lány van aki nem így gondolkodik ...

Kitartást.. próbáld elfelejteni, jobb lesz hidd el :)

Ne fuss el székèr után, amin a kocsis azt mondja, nincs számodra hely, szekér után fúrni hülyeség, mikor várhatsz arra, hogy jön egy üres amin van hely, vagy gyalogolhatsz, hogy egy üres szekèrbe botolj :)

2017. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!