Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Barátnőm direkt kerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Barátnőm direkt kerül engem Facebookon, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, sajnos nem nagyon tudunk találkozgatni.

Direkt kerüli azokat az időket amikor fel szoktam menni.


Ha megcsal, vagy szakítani akar, miért nem tilt le?


Lányoktól kérdezem, ti mikor kerülnétek a pasitokkal való találkozást facebookon vagy messengeren?


2017. márc. 22. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedvunk vele beszelni, nem kedveljuk valami ok miatt, idegesitonek tartjuk. Szerintem azert nem tilt le mert még akar toled valamit vagy egyszeruen nem akarja elsietni a letiltast.
2017. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most szerinted, mi honnan a fenéből tudjuk? Van egy nagyon jó módszer, minden problémát meg tud oldani, úgy hívják kommunikáció. Fogod magad és rákérdezel, lehetőleg telefonon mert ott több non-verbális jel van és jobban le tudod szűrni hazudik e vagy nem. Alkalmazd egészséggel!
2017. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!