Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon gyönyörű és mindig az osztálytársaival "focizik" és nekem nagyon tetszik. Hogyan tudassam vele hogy szeretem és hogy nem hagynám el?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az a korosztály
2017. márc. 24. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szereted, mert szép és focizik? :D Ismered egyáltalán vagy csak kukkolod messziről? :D
2017. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Menj be a pályára, amikor meccs van és szerezd meg a labdát és rohanj ki vele apályáról egészen haza a szobádba, de ne szaladj túl gyorsan, ne, hogy szem elől tévesszen a lány. De el se kapjon, s amikor beszaladtál a szobádba a labdával a csaj meg utánad akkor csak mondd neki, hogy baby kellesz nekem most rögtön akarlak.
2017. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem ő is érez irántam valamit vagy tudja hogy szeretem
2017. márc. 25. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd békén őt!

van barátja, csak nem árulja el senkinek!


Az ilyen lányok az idősebb pasikkal kavarnak.

2017. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!