Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a távolság lényege...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távolság lényegesen befolyásolná a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan két éve vagyok együtt. Két év korkülönbség van közöttünk, így ő még mindig gimiben fog tanulni. Én viszont egyetemre tervezek menni, jogot hallgatni. Illetve még gondolkodok rajta, hogy OKJ-s képzésre menjek-e vagy addig dolgozzak itt a környéken valahol, és megvárjam, amíg leérettségizik és együtt menjünk továbbtanulni. Szerintetek, hogyha én mégis úgy döntök, hogy elmegyek egyetemre, akkor két évig bírnánk, hogy szinte csak egy héten egyszer találkozunk? Nem lenne rá esély, hogy megcsal, beleszeret másba, vagy más fiút közelebb enged magához? Ti mit tennétek ebben az esetben. Nagyon szeretem őt, sokat vagyunk együtt. Szinte minden nap.

2017. ápr. 13. 22:50
 1/2 Xyz333 ***** válasza:

Hm... Ha igazán szeretitek egymást kibítjátok csak bizzatok egymásban és vegyétek úgy a szitut, hogy ez után csak jobb lehet.

Ez még mindig jobb mint az én helyzetem. Én 9hónapja vagyok együtt a barátommal és úgy van, hogy majd akkor találkozunk ha leérettségiztünk(mivel az ország másik végén),így pl senki sem gátolja egymást a tanulásban. Ja és igen megoldható lenne a találkozás, de egyéb okok miatt sajnos ezt nem lehet megoldani. Viszont 100%-ig megbizok benne hisz minek lenne velem (egy olyan lánnyal aki nincs mellette minden nap akár) ha megcsalna?

Szóval szerintem menne nektek is, de a lány is mindenféleképp álljon ki melletted és ugyanúgy álljon hozzá mint te!

2017. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Heti egy találkozás? Teljesen jó, én 2 éve bírom a havi 1-et.

Fontos, hogy egyikőtök se féltékenykedjen, bízzatok meg egymásban, tartsatok ki, nem nehéz ez.

2017. ápr. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!