Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni, hogy hűséges e?

Figyelt kérdés
Gyanakszom, hogy barátnőm megcsal de bizonyíték nélkül nem szeretnék vádaskodni , hogyan tudnám kideríteni, hogy tényleg megcsal e vagy csak én agyalom túl. Ezt az egészet onnét gondolom , hogy már egyszer megcsalt de megbocsájtottam neki. Viszont távkapcsolatban vagyunk és csak hétvégén tudunk együtt lenni , mert ő kóteros Pesten és az utóbbi időben minden kis apróságon megsértődik és összeveszik velem meg jobban törődik a barátnőjével , mint velem és mindig más pasikhoz mér ,hogy ez ilyen cuki olyan cuki a másik meg a lelki társa stb.... Bár mondja ,hogy szeret meg ilyenek csak nem tom , hogy ez sablonos e vagy tényleg igaz

2017. ápr. 21. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem:D csak nekem nem volt a barátom, mert nem akartunk tavkapcsolatot. De ott meg o beszélt mas lanyokkal, becezte őket,de nem csalt meg. en meg persze hogy kiakadtam, es egy pár napja véget vetettem mindennek . meg a facebookjat is felakartam egy ideig törni :D szerintem cselekedj így es törd fel :D
2017. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Figyi ,ha meg mondod , hogy kell én benne vagyok :D
2017. ápr. 21. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg en is keresem a módszert :D van mar kijelölt emberem akit megkérdeznék, hogy van e olyan ismerőse aki tud ilyet :D majd jelentkezek ha találtam :D
2017. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkoztam már azon, hogy feltöröm valaki facebookját, de 1. hatalmas lelkiismeret furdalásom lett volna tőle 2. ha kiderül, akkor feljelenthetnek, szóval szerintem nagyon nem éri meg.

Azt tudom tanácsolni, hogy ha ennyire nem bízol benne, akkor szakíts vele, mert akár megcsal, akár nem, egy kapcsolat bizalom nélkül olyan, mint egy kocsi üzemanyag nélkül. Benne maradsz, de nem jutsz el sehová. Ennek így sajnos semmi értelme.

2017. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi várom :). De akkor szerinted nem feltétlenül csal meg ?
2017. ápr. 21. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... a csaló egy bizonyos szinten mindig csaló marad. Az hogy pl sose csalt meg az sem garancia hogy soha nem is fog. De egy olyannál aki már egyszer megtette nagyobb a kockázat ,mert simán megteszi máskor is.


Szerintem mivel itt elveszett a bizalom ,felesleges erőltetni ezt a kapcsolatot. Soha nem fogsz tudni 100%-osan megbízni benne ezt garantálom. Mert legbelül mindig ott lesz az a kis valami ami bizonytalanná tesz.

De a te dolgod.

2017. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%

Az elottem szoloval kezet razok. Igaza van. Lepj tovabb. Ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel!!!! Csak jatszik tartsd magad tobbre. Kozben meg elviszik a jobb partikat az ido meg megy!!

Facebook feltores? Gyerekes! Es? Kiderul valami. Szamonkered ! Es? Azt hiszed valtozni fog. Semmi nem tortenik. Nem kell bizonygatnod. Neki mar nem....bizonygass olyannak aki megerdemli...

Gondolkodj...ha nem tartod magad tobbre mas se fog!!

2017. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer megtette és utána ilyeneket mond, és tesz, akkor hagyd a francba keress olyat aki megbecsül.
2017. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 G9bor válasza:
Ha hozzáférsz a gépéhez rakjál fel egy keyloggert! Tudom a törvény bünteti, de legalább nem szenvedsz miatta. Ha nincs semmi érdekes, örülhetsz, de ha találsz valamit, akkor letudod turházni! =
2017. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!