Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány hónap után aludtatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap után aludtatok a barátotoknál/barátnőtöknél? 15 évesen korai? Miért van ez? Többi lent! 15/L

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiú előbb aludhat a lánynál, mint a lány a fiúnál! Nem értem.
2017. ápr. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem aludtam 15 évesen fiúnál.
2017. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na de ezt nem értem, te nem aludtál ott, de ő nálad aludhatott? Amúgy meg nem csak este tud megtörténni a dolog főleg ha otthon vannak a szülők..
2017. ápr. 23. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Nem, fiú sem aludt nálunk ilyen fiatal koromban.
2017. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem az a lényeg. Egyszerúen nem szeretnének egy lányt elengedni éjszakára. Egy fiú miatt nem kell aggódni.


Meg egyszerűen csak féltenek. :)

2017. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, még korai. Minden egyénfüggő, de általánosságban nyugodtan lehet még várni az együttalvással. Még ha úgy is álltok hozzá, hogy "úgyse lesz semmi", akkor is. Ha az kell, hogy konkrétan egymás mellett feküdjetek, azt meg lehet csinálni vasárnap ebéd után is a heverőn a TV előtt.


Azért szokták előbb engedni fiúknak, mert az együtt alvás jellemzően azt jelenti, hogy szex is lesz. A szexnek pedig vannak komoly következményei, pl. terhesség. És ez védekezés mellett is megtörténhet, ráadásul aki korán kezdi a szexet, az nem biztos, hogy elég tájékozott és lehet, hogy nem is védekezik.


Ha a lány terhes lesz, akkor pedig neki lesz több "baja" belőle, akárhogy is kezelik a helyzetet. Az abortusz elég nagy trauma testileg és lelkileg is. A terhesség is eléggé megterhelő (ezért is hívják terhes-ségnek), főleg egy fejlődő szervezetnek. Ha megtartják a babát, akkor is a "lány nyakában ragad", ha örökbeadják, az is neki lesz nehéz. Szóval ilyen szempontból nézve a lányon sokkal nagyobb teher van, mint a fiún, ezért sokkal jobban is vigyáznak rá.


Persze a fiúnak is illene ezzel tisztában lenni és nem kihasználni a helyzetet, de a tizenéves fiúknál nem ez szokott az elsődleges szempont lenni.

2017. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam a 15 volt a korhatár. Azért mert a szülők féltik a kicsi lányukat.

16L

2017. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha tényleg nem lenne semmi! Mert 15 évesen miért lenne..
2017. ápr. 24. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert 15 évesen miért lenne"


Mindannyian voltunk 15 évesek, tudjuk, hogy hogy is megy ez. Elhiszem, hogy komolyan gondolod most, de a hormonok megvezetik az embert. Ha meg a fiú nyomatja ennyire, hogy sírd ki a szüleidnél hogy együtt alhassatok, akkor nagyobb összeggel fogadnék arra, hogy ő szeretne valami mást is az alváson kívül.


Mindenesetre ha valahogy mégis kibulizod a dolgot és lesz egüttalvás, mindenképp legyen nálad gumi és ha arra kerül a sor, mindenképp használjátok.

2017. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2 hónap után aludt nálam először, 15 éves voltam. Szerintem azért, hogy a lány szülei ne féltsék a gyereküket meg hogy megismerjék a srácot.

16/l

2017. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!